Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmerjek menni így valahová...

Elmerjek menni így valahová szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Eddig mindig a családommal töltöttem a szilvesztert,de idén a legjobb barátnőmmel szeretnék szilveszterzni.Csak egy gond van,szüleim idén se mennek sehová,és nem szeretném,ha anyukám a piás nevelőapámmal maradna otthon a tv előtt,anyut nagyon sajnálnám,ha így kéne eltöltenie a szilvesztert
2010. dec. 25. 20:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
utolsónak:igazad van,de olyan rossz érzés
2010. dec. 25. 20:40
 12/21 anonim ***** válasza:
Ennyi "önzést" megengedhetsz magadnak, hogy szilveszterkor a barátaiddal legyél. Ne te szenvedj amiatt, hogy anyukádnak rossz a párkapcsolata, felnőtt nő, ha akar, majd tesz érte, hogy jobb legyen neki!
2010. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Kokas Lajos ***** válasza:
Ha anyukádnak nem ez a pasi kéne, akkor elhagyná, ha viszont vele marad, akkor ne akard megvédeni tőle! Az élet ilyen, szakította, szagolja, vagy el is dobhatja. Te kezd el saját életedet élni és vigyázz hogy ne kövesd el ugyan azt a hibát!
2010. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Karácsony a családé, szilveszter a barátoké

ez aranyszabály :D

2010. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Amúgy úgy bírom az ilyet, hogy ott hagyná ha akarná.

Nekem itt hagyná anyukám apámat, csak éppen választhat: hajléktalan vagy van háza alkoholista apám mellett?

Na, melyik a jobb?

Az ő egy keresetéből nem telne albérletre, a szülei nem élnek, nem tudnánk hova menni.

Ne higyjétek, hogy az ilyen feleségek élvezik az ilyen életet! ÉS azt is könnyű mondani, hogy minek mentek ilyenhez?

Én apám se volt mindig ilyen... Senkire nincs ráírva, hogy 15 év múlva milyen lesz.

2010. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Hát, ha a kérdező édesapjától el tudott válni, biztos el tudna válni a piás nevelőapától is. De a kérdésben szó sem esett arról, hogy az anyuka el akarná hagyni a piás párját.

A kérdezőnek: és most már így éled le az életed, hogy anyukád mellett leszel mindig és együtt viselitek el a piás papa viselt dolgait? Vagy mikor jön el az ideje, hogy legalább te otthagyd (egy napra)?

2010. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
édesapám 12 éve sajnos elhunyt
2010. dec. 25. 21:18
 18/21 anonim ***** válasza:

Részvétem az apukád miatt!

De anyukád el tudná küldeni a piás párját vagy sem? Ha igen, miért nem teszi meg?

2010. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. dec. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha piás, ha nem piás anyukád vele van és ezen nem te fogsz változtatni... A szilveszterről meg annyit, hogy menj szépen bulizni és érezd jól magad!!! :) Nagyon jól tudod, hogy anyukádnak is van választása és ha annyira nem szeretne a nevelőapáddal a tv előtt ülni, akkor annak ellenére, hogy otthonülős inkább elmenne valahova... De nem teszi. Innentől fogva nem a Te dolgod. És nem várhatja el tőled senki, hogy te is otthon punnyadj. Ez az én véleményem...
2010. dec. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!