Elmerjek szökni?

Figyelt kérdés
nagyon nem jó a kapcsolatom a szüleimmel és nem bírom már itt minden nap veszekedés annyira rossz... anyummal nagyon sokat nagyon sűrűn veszekszünk nagyon durván és rendszerint ő robban ki hülyeségeken.. apuval meg anyu veszekszik rengeteget ami miatt pocsék kedvem lesz és valahogy én meg párommal veszem össze aki már totál magába fordult miattam és ha nem vagyok itthon mert (kolis vagyok) és téll minden rendben suliban is akkor tök jól megvagyunk. elszökni meg nem merek félek mi lesz ha visszajövök, bár megmondták a szüleim 1x elmehetek vissza is jöhetek de csak 1x utánna ha elmegyek nincs vissza út. SEGITSÉG MIHEZ KEZDJEK ELMENJEK????
2011. nov. 4. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Maradj a koleszban,havonta egyszer menj haza egy hétvégére.
2011. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
muszály hazajönnöm pénteken mert nem lehet ott maradni
2011. nov. 4. 15:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, maradj a koleszban, járj haza ritkábban.

Közben persze azon is el kellene gondolkodni, miért nem tudsz jó kapcsolatot tartani sem a szüleiddel, sem a pároddal. Talán van valami, amit nem tisztáztál le valakivel, ami ki kívánkozik belőled, vagy éppen lehet, hogy csak visszább kellene fogni magadat bizonyos téren. Nem ártana végig gondolnod, mert egy kicsit furcsa, hogy szinte a számodra legfontosabb emberekkel vagy konfliktusban.

2011. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkord oszd el a hétvégéket:egy a barátodnál, egy-egy a nagyszülőknél, keresztszülőknél,egy otthon.
2011. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nagyszüleim nincsenek.. kereszt szüleim gyűlölik a családom (jópár éves történet) nekem saját barátaim, sajnos a szüleim "bezárós" módszere miatt elfordultak tőlem a koleszos haverok meg jó messze innen. a bezáróst úgy értem hogy kötött... 17 vagyok ha 1órától 6ig kint lehetek csoda..utánna részletes beszámolót kell tennem az eltöltött időről, illetve a barátok szüleit felhívják ellenőrizni hogy tényleg azzal az illetővel vagyok-e.
2011. nov. 4. 16:01
 6/14 A kérdező kommentje:
a vitákat többnyire anyum robbantja ki... ő az aki semmit nem tűr itthon sem tőlem sem aputól és sosem a "légyszives..." megy hanem parancsba adja.. válás lehetetlen mert nem fiatalok egyrészt másrészt miattam vannak együtt hogy ne félcsaládban éljek. DE MÁR NEM BÍROM IDEGILEG::: ÉS PÁROM SEM BÍRJA MÁR A SZÜLEIM hogy az ő életébe is beleszólnak pedig ő 20 éves
2011. nov. 4. 16:03
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezt a szökést jobb,ha kivered a fejedbõl.

Inkabb próbald meg tisztazni a dolgokat, hogy mégis mi a probléma közöttetek.A megfutamodas sohasem vezet jóra.

2011. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A nagy kérdésem: hová akarsz szökni?

Miből akarsz megélni?

2011. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Izmael kérdése nagyon jó!!!

Tudsz rá válaszolni????

2011. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
párom szülei is tudják mi a helyzet, többször mondták hogy ha annyira nem bírom nyugodtan menjek oda kis időre amíg kiheverem
2011. nov. 4. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!