Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Friss házasok mit szoktak...

Friss házasok mit szoktak ajándékozni 1. közös karácsonykor a feleségüknek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 20:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként így belegondolva az ékszert én nem romantikus ajándéknak tartom... nagyon sokminden van ami romantikus, de ez nem erről szól
2010. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy jó étterembe vacsorázni, vegyél neki egy csokor rózsát, utána irány egy színházi előadás. Ha ez sem felel meg neki, akkor csak az a baja, hogy nem tud dicsekedni a barátnőinek a drága ajándékokkal. Egyébként én 2 év együttélés után húsdarálót kaptam karácsonyra. Meglepődtem, de nem kezdtem el bőgni, meg hisztizni. Lehet, hogy éppen menstruál és most kicsit ideges. Ha holnap újra normális lesz, akkor mondd el neki, hogy te férfi aggyal gondolkodsz és nem romantikus ajándékot vettél, hanem olyat, aminek hasznát veszi. Te mit fogsz kezdeni a füstölővel? Semmit. Teljesen haszontalan dolog. Ennyi erővel kivághattál volna neki rózsaszín kartonból egy szivecskét. Az elég romantikus lenne?
2010. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
67%

Kezd elegem lenni az olyan nőkből, akik hisztiznek a k*rva ajándék miatt!! Ki nem sz*rja le, de úgy őszintén???

Rohadtul nem érdekelne, hogy mit kapok a szerelmemtől, ha velem lehetne, de nem lehet, nincs velem!! Egy olyan hisztis libával van, mint a te feleséged is! Nemhogy örülne, hogy veled lehet! Ezt nem hiszem el!!

Elnézést, de kicsit ki vagyok borulva... :(

2010. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
50%
Friss házasoknak hány feleségük van az 1.közös karácsonyukon?
2010. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
24%

Én pl. nem is kaptam ajándékot. Egy medált kértem a párom képével - 1000ftos alumínium verzió, mert allergiás vagyok az ezüstre meg társaira -, és nem kaptam semmit a végén mert drágám azt várta hogy csináljam meg én a fényképet... a nagy költekezésben meg anyósomtól kezdve az összes rokonra jutott ajándék rajtam kívül. Mégsem szóltam egy rossz szót se, mosolyogva kapta a párom a hiányzó 20k-t az új számítógépéhez.


Nem érdemelt volna az a liba egy darab macskasz@rt se 20/L

2010. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja vagyunk házasok. Könyvet, dvd-t és egy ezüst fülbevalót kaptam karácsonyra. Utóbbi is csak azért, mert én választottam anyósomnak és férjem nagyijának karácsonyra fülbevalót, és ez nagyon megtetszett. Amúgy SEMMILYEN alkalomra nem szoktam ékszert kapni és várni. Fura hozzáállása van a feleségednek. Nem tudom... a karácsony nekem nem egy romantikus ünnep. Más a Bálint nap (aki megtartja, nekünk akkor volt az eljegyzésünk), és a házassági évforduló. De a karácsony... na mindegy.
2010. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
85%

Írta itt mindenki, hogy pénzéhes és hisztis a nő.

Ilyeneket nem írok, nem szabad ismeretlenül megítélni valakit.

Ha érdekel, leírom a saját hasonló esetem.

Nekem is volt olyan nőm, aki az első együtt töltött karácsony után hatalmas cirkuszt csinált abból, hogy nem valami nagyon értékeset kapott, panaszkodott mindenkinek hónapokon keresztül. Pedig jól tudta, hogy akkor éppen megszorultam anyagilag. Még egy évvel később, szakításkor is ezt hallottam tőle. A szakítás okát kitalálhatjátok, de segítek, nem tudtam neki elég luxus körülményeket biztosítani. Csak épp olyat, hogy sok nő szívesen lett volna a helyében, de őkelme telhetetlen volt.

Bízom benne, hogy a feleséged valójában nem ilyen és hosszú, boldog házasságotok lesz. Öregedjetek meg együtt, becsüljétek meg és szeressétek egymást, mert pusztán az, hogy van kit szeretni s van ki szeret, többet ér a világ minden aranyánál, kincsénél.

2010. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
96%

Nem hiszem, hogy meg kellett volna sértődnie ezen, hiszen szeretettel adtad, amit adtál.

Mi nem is nagyon veszünk egymásnak semmi meglepit Karácsonyra (ez a második közös Karácsonyunk, házasokként az első). Most ünnepek előtt vettünk magunknak gofrisütőt, a párom még vett nekem egy Avon-os fülbevalót, meg krémet amit választottam. Nincs is sok pénzünk, hogy nagyobb ajándékokat vegyünk. De annyi szeretetet kapok tőle, hogy ez a legnagyobb ajándék! :)

2010. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
máskor mondja meg neked, hogy mit kér, aztán max megmondod neki, hogy nem futja a költségvetésből
2010. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is a válópert add be. Kiakad mert nem ékszert adtál? MIEZ?
2011. dec. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!