Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptatok olyan ajandekot amit...

Kaptatok olyan ajandekot amit soha nem fogtok hasznalni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 23:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
Idén turmixgépet kaptunk anyósomtól, persze már van itthon és jobb is mint amit ő vett. Azt mondta: "de ehhez van daráló". Persze darálóm is van minden féle. Tavaly melegszendvics sütőt kaptunk, az is volt már. Tuti nem fogom használni egyiket sem.
2010. dec. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%

Kaptam egy rakás csokit, de a poén az, hogy terhességi cukrom van, nem ehetem őket. Amúgy sem voltam csokimániás soha.

Drága nagymamámtól egy olyan iszonyatosan ronda, rózsás díszítésű kávéscsészekészletet, hogy elborzad, aki ránéz. De olyan kedvesen adta, úgy tettem, mint akinek tetszik...

3 csicsás terítőt, de én max. az ebédlőasztalra teszek terítőt, ha vendég jön.

A többi mind remek ajándék volt, összességében örültem mindennek. :)

2010. dec. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%
Vettem anyuméknak színházjegyet , erre a sógoréktól ugyanarra az előadásra kaptak színházjegyet, csak nem a jobb, hanem a bal oldalra szól a jegyük XD Azt hittem lefordulok a székről amikor megláttam XD
2010. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%

Az egyik rokonomtól szinte minden évben valamilyen ruhát kapok - és persze sosem az én stílusomat. Pedig látnak egész évben, tudják milyen ruhákat hordok,de képesek mindig valami olyat rám sózni, ami egyszerűen nem tetszik.

Szóval,minden évben előre tudom, hogy megint el kell játszanom, mennyire oda vagyok érte, aztán elrakom szekrény mélyére és kész...

2010. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%
A férjem immáron harmadik Karácsonyra kapja meg ugyanazt a könyvet az anyukájától. Az elsőnek nagyon örült, a másodikon nevettünk egyet és tovább ajándékoztuk, most viszont már szóltunk, nehogy jövőre is ez a könyv kerüljön a fa alá :=)
2010. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
látom járnak a lepontozók erre is. én mamabugyit amit a férjem atomvillanásnak csúfol.:D
2010. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 tetris ***** válasza:
86%

Kaptam egy csokifondüt. A büdös életben nem fogom használni, az égett csoki szagától felfordul a gyomrom. (Dolgoztam csokigyárban.)

Az eper szerintem magában jó, csokiba mártva állati savanya lehet.

Mit kezdjek ezzel a kacattal? Ráadásul egy nagy monstrum az egész.

Most jut eszembe, egyszer már kaptam "sima" fondü készletet. Nekiadtam a villanyszerelőnek. Azt se használtuk soha, csak foglalta a helyet.

Most meg ez!......

Ha láttátok volna, micsoda örömteli pofát vágtam hozzá, amikor megláttam ezt a csokiolvasztó vackot, igazán kijárna nekem egy Oscar díj!

2010. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Tetris!

Add nekem!

Fizetem a postaköltséget:-)))

2010. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a lego tojásokra hajtanék, ha lehet :=) A kisfiam odalenne érte...
2010. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát megnétzem mi van az egyik legotojásban ami akkora, mint a kezem csuklótól ujvégig. EGyetlen egy bábu és egy háromdarabos kiskocsi alá. egy ki kinderbe is elférne.
2010. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!