Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiam szeptemberben lesz 2...

Fiam szeptemberben lesz 2 éves. Szülinapjára triciklit gondoltam. Szoktak még ennyi idős gyereknek ilyet venni? És mivel jön már az ősz, ki tudnánk használni a hideg időben is? Vagy inkább felejtsem el ezt az ajándékot, és találjak ki mást?

Figyelt kérdés
Elég lustácska, élvezné, ha tolnám, később meg hajthatná egyedül. Az biztos, hogy most nagyon örülne, tetszene neki, csak mivel nem olyan olcsó, ezért érdekelne a véleményetek, nem szeretném, ha télen meg otthon állna, jövőre meg már ki is nőné.
2010. aug. 20. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

mi épp ezért gyereknapra vettük ill a névnapjával egybekötve.


a kétévesek még nem hajtják egyedül mert ált. messze van a pedál de jövőre biztosan jó lesz neki.

2010. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor a mérettel nem lesz gond szerinted. Az jó! És az évszakválasztás? Télen szoktak ilyet használni? Lehet buta kérdés, mert egyértelmű, de tényleg nem tudom, mert eddig sosem figyeltem.
2010. aug. 20. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:

én még nem láttam télen tricikliző gyereket mert nem olyan az idő hogy lehessen.


de ősszel lehet a játszótérre menni vele meg közelebbi célpontokra tökéletes.


igazándiból nem védhető az eső ellen és ha nagyon hideg van akkor a sok ruha miatt a gyereknek kényelmetlen a tricikli kis ülése.


kirándulásokhoz meg csak úgy sétálni jó végülis csak a novembertől februári időszakra nem ajánlom.

2010. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A vastag ruhára nem is gondoltam! Köszi a segítséget!
2010. aug. 20. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon hideg van gondolom Te is vagy anorákot adsz rá vagy bélelt nadrágot harisnyával...
2010. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!