Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptatok olyan ajandekot amit...

Kaptatok olyan ajandekot amit soha nem fogtok hasznalni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 23:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

A mamám vett nekem egy spongya bob-os puzzle-t. 15db-os és nagy betűkkel rá van írva, hogy 3-6 éves korig. Odaadtuk a párom unokaöccsének, ő nagyon örült a plusz Jézuskának.

18/L

2010. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Mi családon belül értelmesen ajándékoztunk, ismerjük egymás ízlését, és nem szokásunk túlzásba vinni az ész nélküli vásárlást, plusz most se pénz, se idő, se enegria.. Szóval tökjó ajándékokat kaptam.

De. A vidéki nagymamám minden évben igyekszik kitenni magáért. Ez nem az ajándékok minőségében, hanem a mennyiségében nyilvánul meg. Idén olyan elképesztő mennyiségű cuccot sózott ránk, hogy az hihetetlen. Apám különösen kivan ettől. Ki is rakta az a tőle kapott pulcsijait a lépcsőházba, amiket sosem fog felvenni. Anyu kapott tőle egy elektromos kávéfőzőt, amire nincs szükségünk. (Csak négyen vagyunk, teljesen jó nekünk a kotyogós, gazdaságosabb is, annyit meg nem tud az az elektromos cucc, hogy überelje..) Ja meg egy olcsó parfümöt is, ami kimondottan büdős. Meg egy bazironda pulcsit. Meg egy szintén ocsmatag sótartó-öntettartó-stb készletet. Én kaptam tőle egy csomó ruhát, 1-2-t sikerült eltalálnia (ami ritka), de van amit soha az életben nem fogok hordani. Ja és egy plüsspandát! Mit csináljak én azzal.. (Nem olyan az ízlésem, hogy plüssállatok ,,díszítsék" a szobámat.. Ugyanakkor van egy csomó a szekrény tetején eldugva, mert nincs szívem kidobni szegény cukiságokat..) Ja, húgom meg olyan csicsás, ordó alapon arany virágmintákkal ellátott, válltöméses zakót kapott, hogy ihaj..

ja amúgy meg tavaly olyan tangát kaptam ettől a nagyimtól, ami méretét tekintve egy kb négyéves kislányra lenne jó (emiatt elég bizarr látvány a kis minitanga), a címkéjén meg rajta van, hogy xxl..

Namármost. Sokat járok ki Szentendrére, barátom ott bérel műtermet, ott lakik egy csomó haver – na oda fogom elvinni azt a kávéfőzőt, mert kevés az az 1 db egyszemélyes kotyogós. Faterom új pucsijait meg felkínálom a pasimnak, annyira nem néznek ki tréül, csak apám viszolyog tőlük.

2010. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
En a 3-ik es 4-ik valaszolot pontoztam le mert nem a kerdesemre valaszoltak.Ez igy megy,nem kell erta haragudni hanem oda kell figyelni.Bocsi.(ezt azert irtam mert valaki megjegyezte hogy megy a lepontozas)
2010. dec. 28. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!