Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántana titeket, ha a férjetek...

Bántana titeket, ha a férjetek nem adott volna semmit karácsonyra?

Figyelt kérdés

Én vettem neki ajándékot, és tudta is, hogy meglepetéssel készülök. Ezzel szemben ő nem vett semmit, csak amikor én átadtam, akkor mondta, hogy elmegy, és vesz valamit nekem. Persze erre mondtam, hogy nem kell, ne menjen. Sokat dolgozik, de azért lett volna ideje valami kis apróságot beszerezni. Még arra sem volt/van figyelemmel, hogy 38 hetes terhes vagyok, és a figyelmesség mindennél többet jelent. Ma hülyeségből mondtam neki, hogy nekem legalább eszemben volt, hogy megajándékozzam őt, erre ő azt mondta, hogy én nem érdemlem meg. Mikor meg elkezdett hullani a könnyem, akkor azt mondta, hogy mi van, megsértődtél? Sajnos neki ezek a bántások fel sem tűnnek, nekem pedig nagyon fájnak.

Ti erre az egészre hogyan reagálnátok?

10 éve vagyunk együtt, ebből három éve házasok, és most fog a kicsi fiunk megszületni.


Köszi előre is a válaszokat!


2010. dec. 26. 15:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
10%

Nem vesztetek valamin össze előtte?

Szerintem célozni akar valamire és te is túlreagálod a terhesség miatt.

Nem lehet hogy a terhesség miatt elhanyagoltad?

2010. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%
Kérdezőnek: mióta viselkedik így a férjed?
2010. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

persze.


nem is lennék egy olyannal.

2010. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem is éppen az bántott volna, hogy nem kaptam semmit, hanem az a mondat... hogy mondhat ilyet, hogy te nem érdemled meg? A szíved alatt hordod a gyerekét, 10 éve kitartassz mellette... Jó, persze gondolom, hogy neki sem fenékig tejfel az élete, de ilyet mondani... Felháborító.
2010. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
40%

A 10 év alatt figyelmes volt? Nehezen hiszem. Már az elején kellett volna erre érzékenynek lenned! Lehet,hogy te a terhességed miatt többet hisztizel,mint egyébként szoktál?

Beszéljétek meg higgadtan a dolgot,főleg a jövendő baba érdekében!

2010. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ, aki pedig nem tud normálisan írni, KÉREM NE ÍRJON!!!

Nem tudom, miért volt most ilyen a férjem. Nem vesztünk össze, semmi nem történt.

Nekem az esik rosszul, hogy annyit nem érdemeltem meg, hogy egy kis csekélységgel meglepjen. Pedig lett volna lehetősége venni. Nekem vele ellentétben az szerez nagy örömöt, ha látom, hogy neki tetszik az, amit tőlem kapott.

Előtte nem mutattam a csalódottságot, de a szívem mélyén mégis rosszul érintett, hiszen mégiscsak a felesége vagyok, akit élete párjának választott. Mindig is tudtam, hogy nem egy kedveskedős típus, de azért karácsonykor, szülinapkor jó az embernek, ha gondolnak rá.

2010. dec. 26. 16:03
 7/24 A kérdező kommentje:
Az is lehet a baj, hogy én nem mutatom ki, ha valami fáj, inkább magamban tartom. Hisztizni egyáltalán nem szoktam, inkább nem szólok, ha bánt valami. Lehet, hogy itt rontottam el a dolgot.
2010. dec. 26. 16:05
 8/24 anonim ***** válasza:
53%

nekem nagyon fájna, ha nem kapnék semmit.

úgy érezném, nem számítok már többé.

2010. dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon furcsának tartom ezt az egészet, amit leírtál, ez tény. Úgy érzem, következtetek a leírtakból, hogy nálatok nem teljes a kommunikáció, nem igazán van meg a meghittség, a párkapcsolatban pedig ez elengedhetetlen. Vagy az is lehet, hogy a férjednek nem igazán fontos a karácsonyi ajándékozás. Milyen volt a korábbi karácsonyok alkalmával? Akkor sem kaptál tőle semmit? Mivel nem ismerlek Benneteket, csak ezekre a dolgokra tudok következtetni. A lényeg, hogy ezt mindenképpen tisztázzátok, nem jó, ha tüske marad Benned. Későbbiekben pedig többet kommunikáljatok egymással, valahogy a sok munka mellett jobban törődjetek egymással, elvégre egy pár vagytok és nem csak a munka számít, hanem Ti is, a magánéletetek, és ez utóbbi nem mindegy, hogy milyen.
2010. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
Ha minden úgy történt, ahogyan leírtad, akkor nagyon bántana.
2010. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!