Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kezdem úgy...

Mit csináljak? Kezdem úgy érezni hogy depis leszek?

Figyelt kérdés

idén augusztusban meghalt párom mamája és engem is nagyon rosszul érintett kb3 éve ismertem.Ahogy közeledett a kari egyre debisebb lettem és vagyok is.Nincs türelmem semmihez sem és senkihez.hiányzik a mami és egyszerüen nem tudom feldoglozni hogy nincs többé.fáj,nagyon fáj hogy itt hagyott.csak sírok,de a család elött próbálom boldognak tettetni magam

de nem vagyok.szívem szerint oda bújnék hozzá.

mit csináljak hogy ne fájjon ennyire??A többieken nem veszem észre hogy bántaná.anyósom anyukája volt,párom nagyanyja.

21/N


2010. dec. 26. 21:46
 1/4 anonim válasza:
35%
Írass fel a háziorvossal antidepresszánst, hidd el az segít. Újra boldog leszel tőle.
2010. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerinted ő azt akkarná hogy sírj miatta? Vesd bele magad valami új dologba hogy lefoglald magad.
2010. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ráérsz sokat gondolkodni, és sokat vagy egyedül.

Nem! bántásból mondom, írom ezt, hanem ez így van igaz?

Foglald le magad, és gondolj a jövőre. Azt még alakíthatod.

2010. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok egyedül mert itt van a párom meg anyós csak vhogy úgy érzem egyedül maradtam ezzel az érzéssel.nagyon hiányzik és egyszeren nem tudom felfogni hogy nincs többé.
2010. dec. 26. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!