Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz? Kicsit...

Szerintetek ez gáz? Kicsit kezdem kellemetlenül érezni magam.

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt,most kezd rajtam kiütni egy probléma, nem tudom,kell-e hogy zavarjon...:(

Én egy közös albérletben lakom 3 barátnőmmel, közös szobában egy másik lánnyal. Ritka,amikor nálunk van a barátom,mert a barátnőmtől se várhatom el,hogy költözzön folyton máshoz egy-egy éjszakára,bár természetesen bejátszottuk már egy párszor,ennyit ő is megtehet.

Időnk hatalmas részét együtt töltjük. Majdnem minden nap együtt alszunk,de ha nem is,akkoris minden nap találkozunk.

Általában....na jó,mindig....náluk vagyunk,és ez a problémám.

Apukájával és 2 bátyjával lakik egy elég nagy,tetőtéri,galériás lakásban. Saját terünk van,fent,nem zavarunk senkit,jóban vagyok a fiúkkal és az apukájával is...de szinte már ott lakom... :S

Tegnap például nem volt már otthon náluk kaja és egy szó nélkül megkérdeztem a barátomat,hogy mit szeretne vacsizni,bevásárolok hozzá,ez nekem nem jelent gondot,ugyanis ez a legkevesebb.

Mivel azért 4 férfi lakik ott,én próbálom azért rendben tartani amennyire lehet,főleg a konyhát,de ezt is örömmel csinálom,ez a minimum...

De tényleg kezdem magam kínosan érezni. A barátom mindig hív, a bátyókkal mindig elhülyülök,az apujával is jól elbeszélgetek,senkin nem látom,hogy zavarná őket, de előttem mégsem mutatnák ki...

Szerintetek ez nagyon rossz? Hogy ennyit vagyok ott?

Nálunk nem tudunk lenni :(


2011. júl. 28. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem korrekt ez így, hogy alkalomadtán bevásárolsz, a háztartásba besegítesz. Így látják, hogy nem vagy ingyenélő, arról meg nem tehetsz, hogy van egy szobatársad, tényleg nem hordhatod a nyakára a párodat.


Összeköltözésen még nem gondolkodtatok? Hisz ahogy kiveszem, többet vagy náluk mint otthon, akkor kár albérletet fizetni, nem?

2011. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Sztem ez így jó, ha jól el vagy velük akk nincs baj.
2011. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, hogy ha sokat vagy ott, akkor kiveszed a részed a munkákból - és igy "jogos", hogy ott vagy.
2011. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igazából mi a probléma? Vagy csak én nem látom?

Jól elvagy, csinálsz kaját,vásárolsz, rendben tartod a lakást.

Azt hiszem ilyet keres minden pasi.

Abszolút korrekt vagy.

Problem???

2011. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Az nem gáz hogy ott vagy, de azért ne állj be önkéntes csicskának.
2011. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért ha fordítva lenne, 2 nőtestvér+anya akkor a nő pasija is beszállna a háztartásba ugye?
2011. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nem vagyok csicska, attól távol vagyunk,hogy csicskáztassanak,kedves utolsó,ha meg valami olyasmire kérnek,azt viccből teszik,és tudom,hogy nem várják el,hogy pincétől padlásig ragyogjon minden.


A többieknek köszönöm a megerősítést:) Továbbra is így fogom folytatni,bevásárolok,rendet teszek,beilleszkedek :)


Összeköltözni sajna nem tudunk, mert az egy dolog,hogy én amúgyis albiban lakom,de a barátom nem dolgozik jelenleg. Lehet,hogy egyszer sor kerül rá,nem is olyan sokára,de még fiatalok is vagyunk igazából. Én 19 vagyok ő pedig majdnem 21

2011. júl. 28. 12:58
 8/16 A kérdező kommentje:

vagyis bocsi,nem utolsó,12:54-es :)

közbejött mégegy mikor írtam..:)

2011. júl. 28. 12:59
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. De azért vigyázz, nehogy kihasználjanak aztán. Jóból is megárthat a sok. Fer igy, de figyelj oda, nehogy egyszercsak kilegyél használva.
2011. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Én beköltöztem a barátomhoz, úgy, hogy épp nincs munkám. Mondtam neki, hogy várjuk meg, amíg találok, de ő nagyon ragaszkodott hozzá, így belementem. Igaz, hogy itthon ülök egész nap, de bevásárolok, takarítok(minden nap!), főzökm mosok, vasalok stb. Én is hülyén érzem magam, mert ő tart el végülis. Te abszolút nem kell hülyén érezd magad.
2011. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!