Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 5 éve már reménytelen...

A 5 éve már reménytelen szerelmet válasszam és egyben a magányt, vagy azt a férfit aki szeret de én csak kedvelem?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok reménytelenül szerelmes egy fiúba. Nagyon jó barátok vagyunk, heti szinten beszélünk, találkozunk kettesben. Talán ő is többet érez/érzett valamikor de nagyon bizonytalan pont.


Viszont egy hónapja belementem egy kapcsolatba azzal a céllal, hogy esetleg könnyebb lesz felejtenem. Tudom ez nem szép dolog, de a fiú nagyon szerelmes és mindenáron többet szeretett volna.


Ami bánt, hogy szerelem nélkül vagyok valakivel, aki bár szeret, de az én szívem más felé húz. Ti mit tennétek a helyemben? Szakítsak és ezáltal dédelgessek olyan álmot ami nem teljesülhet be? De ha vele maradok akkor viszont folyamatosan arra gondolok, hogy a másik fiúval is lehetnék.


L/20


2010. dec. 26. 22:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
*nagyon szeretem
2010. dec. 29. 16:52
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért ne keverjük össze a hálát a szerelemmel,én nem örülnék ha a párom hálás lenne csak.
2010. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én pl.: a szomszédnak is hálás vagyok,mert sokat segített,mégse fekszem le vele,mert nem szeretem,ha meg eltudnád engedni már most akkor miért pazarolni az időt a semmire,perzse kihasználni kilehet,amig jön egy jobb,vagy a nagy szerelmed meglát végre téged,akkor ő repül valószinűleg,de az meg gusztustlan...
2010. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 tetris ***** válasza:

Tudomásul kell venned, hogy ez az 5 éve tartó reménytelen szerelem sose fog beteljesülni. Ha ez a fiú ennyi idö alatt se közeledett feléd mint nő felé, akkor ezután se fog. Barátként tekint rád, nagyon kedvel, szívesen dumcsizik veled, de ennyi. Nem több. Akármilyen nehéz is, ezt végre meg kell értened, és el kell fogadnod.

Az ember lánya nem kaphat meg az élettől mindent, amire vágyik.

Amíg magadban nem teszed helyre a dolgokat, amíg nem látod be, hogy nincs értelme tovább vágyakozni, addig - hidd el nekem - nem találsz a földön olyan pasit, aki a helyére léphetne. Mert mindenkiben őt keresed!!!!! Tovább kell lépned!

Eljött az ideje, hogy megtanulj lemondani arról, ami-aki számodra a legfontosabb. Elengedni valamely számunkra nagyon fontos személyt, egy keserű, banattal teli folyamat. Gyászold meg, ezt a viszonzatlan szerelmet a lelkedben, és zárd le végleg. Ha már képes vagy erre, akkor fogadóképes leszel egy új szerelemre, és megteremtődik a lehetősége, hogy boldog legyél végre.

Szivem minden melegével kívánom, hogy sikerüljön!

2010. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak kérlek a azt a szerlems pasit ne hazsnáld pótléknak,felejtő eszköznek,aki mellől keresgélhetsz,mert az ilyenek miatt utálják meg a férfiak a női nemet...
2010. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 feketelovas ***** válasza:
Ne tégy olyat mással, amit magadnak nem kívánsz. Neked hogy esne, ha az imádottad csak pótléknak használna téged valaki más helyett, "ha ló nincs, szamár is jó" alapon?
2010. dec. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!