Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik "módszert" válasszam?...

Melyik "módszert" válasszam? Erőltessem vagy ráhagyjam?

Figyelt kérdés
Férjemnek nincs állása, egész nap otthon van. Nekem van egy 8 órás, plusz mellette másodállást is vállaltam, így este 8 körül érek haza. Mikor hazaérek, sokszor tele a mosogató mosatlannal, rendetlenség, a mosógépet nem indította be, pedig már benne a ruha, mosószer, minden. Férjem enni se nagyon akar főttet, azt meg kéne melegíteni, inkább megvár. Sokszor vitázunk ezen, de már kezdem unni. Szerintetek hagyjam rá és csináljak meg mindent, mikor hazaérek vagy erőltessem, hogy segítsen.
2011. aug. 2. 09:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de k.rva lusta férjed van ha egész nap otthon lógatja és még semmit se csinál. Mondd meg neki, amíg nem talál munkát, addig is segítsen be a házi teendőkbe!
2011. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
én részben ezért hagytam ott az exbarátomat. bár mi egyetemmel játszottuk ugyanezt.. szerintem erőltesd. nem vagy köteles eltartani, ha a háztartási munkából sem veszi ki a részét... meg sztem annyi pihenés neked is jár... keres amúgy állást?
2011. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg,mi megszoktuk beszélni.Amúgy meg felérhetné ésszel,hogy mennyit dolgozol és jól esne egy kis segítség otthon.Mit csinál egész nap??
2011. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szégyelheti magát.

Az én férjem dolgozik, meg én is, mi elosztjuk a házimunkát mégis, nincs én munkám, te munkád, ameddig tart, addig csináljuk mindketten. Elvárnám, hogy ha munkanélküli, akkor MINDENT megcsináljon otthon. És ha én lennék az (vagy otthon a gyerekkel), én is megtenném ugyanezt.

Én nem lennék a rabszolgája senkinek, az biztos. Társak vagyuk, vagy mi... A házvezetőnő egy másik kategória.

2011. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A férjed nem társ, hanem egy here.
2011. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
mielőtt hozzámentél volna, akkor is ilyen volt?
2011. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Igazi férfi
2011. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó

Ezt nevezed igazi férfinek?Ez egy utolsó hitvány alak!!Kinek képzeli magát?Egy eltartott senki!!!!!!!!!!!!!

2011. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Csak viccelek,szerintem csináld azt amit ő,menj haza,egyél igyál aztán ágyba,majd ha megfullad a mocsokba lehet észreveszi magát.
2011. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az ilyet fejszével kéne szaporítani!
2011. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!