Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van öröklődő viselkedésforma...

Van öröklődő viselkedésforma a családotokban?

Figyelt kérdés
Példáúl nálunk anyai ágon minden generációban van egy nagyon befelé forduló, magányos, szótlan alak, ilyen volt a mamám (gonosságal megspékelve), unkabátyám (karatemánia)és a nővérem (gépmánia)is ilyen. Mind valamilyen álomvilágban élnek s nemhajlandók a legelemibb dolgokat megtenni , hogy könyebb legyen a környezetüknek. Pl: takarítani vagy csak nem hangoskodni mikor más alszik stb.
2010. dec. 27. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én mindenkép Apukámtól örököltem ilyen tulajdonságokat.És hozzá teszem,nem a legjobb tulajdonságokat...:D Nagyon hirtelen haragú,türelmetlen,magánakvaló,lobbalékonyok vagyunk.

15L

2010. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen volt. Néhai nagymamám szlogenje, mindent és mindenért meg kell bocsájtani a rokonoknak, ha valamit elkövettek. Alkalmazkodni kell!!!! Na ezt én megszegtem.Ráadásul annyira megútáltam az összes rokont pont ezek miatt, hogy szerencsére négy éve már más helyen élek, és minden szálat megszakítottam velük. Ne szóljon bele az én életembe senki, mert engem sem érdekel, hogy ők hogyan élnek. Nem vagyok sem gonosz, hárpia nő, de mindenki sepregessen a saját háza táján, mert van mit.
2010. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ágon a rossz indulat öröklődött nekünk is, aminek sajnos a tesóm az áldozata.


Másik ágon ott van dédapám, nagyon jó üzleti érzéke volt mellette hétvégenként ott volt minden buliban mint muzsikus. Ennek a mostani megfelelője lennék én mint befektető és DJ. :)

2010. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, Apukám nagypapája volt még ilyen(anyai ágról) mint mi,s emelett kihagydtam a jó tulajdonságokat:D :) jószívű,szeretetteljes,és bármit megteszünk a családért.
2010. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát a kislányom az apukája hisztijét örökölte :)
2010. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én olyan idegbeteg vagyok mint anya...:D:D meg türelmetlen, agresszív... de ezek mellett érzékeny vagyok és ezt nemtudom kitől örököltem mert se anya, se apa nem ilyen :D
2010. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezen nevetni fogtuk, de én a szexmániát örököltem apámtól, meg a lábszagát...

Anyumtól a hirtelen haragot, bár már nem emlékszem rá, meghalt sajnos.

21/L

2010. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A lábszag eddig a legjobb :D


Hümm, ha úgy vesszük apu nálunk is agresszív és hisztis, én szintén robbanékony vagyok (egész életben küzdök ellene) s a babám is már lebunkósbotozik mindenkit :D(még nemtudja, hogy rossz, csak tanulja a dolgokat)

2010. dec. 27. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!