Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a leszbikusság...

Szerintetek a leszbikusság függ a neveléstől, a család milyenségétől, a gyerekkortól?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk van egy lány, aki előtt nem volt apakép, sokszor csalódott az apjában, nem bízik a férfiakban, csak a nőkben és így velük tud kialakítani testi-lelki kapcsolatot. Ilyen létezik?
2010. dec. 27. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Előttem sosem apakép, mégsem lettem leszbikus, sem biszexuális, csakis a pasikat szeretem. :D Biztos előfordul olyan, hogy valaki annyira férfiellenes, hogy nem akar rájuk időt pazarolni, de szerintem ez nagyon ritka, apakép híján is a férfiakhoz kéne vonzódni.
2010. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Igen, van összefüggés.

Már ezerszer megtárgyalták, és ez nem genetikai a jelenlegi álláspont szerint és én sem hiszek abban, hogy ez genetikai és szerintem igenis kapcsolatban áll azzal, hogy rengeteg család bomlik fel, az a ritka, ha együtt vannak.

2010. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem inkább az esetben lehetséges ez, ha valaki a férfi-női kapcsolatban csalódik. Nem konkrétan az apában, hanem abban, ahogy apu és anyu együtt él... vagy épp nem él együtt. Ha azt látja, hogy férfi és nő között mennyire nem működik ez a dolog... és aztán ezt valahogy meg is tapasztalja.. a saját bőrén.
2010. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt apaképem, mert még születésem előtt elváltak anyuék, ő pasit sose hozott fel hozzánk, nem is élt együtt senkivel, amíg be nem töltöttem a 17-et.Ennek ellenére sosem volt hajlamom sem a homo-, sem a biszexualitásra, még divatból sem, annak ellenére, hogy vannak akik ezt amiatt teszik/vállalják. Férfiakkal is meg kellett kapcsolati szinten küzdenem, tehát az sem volt azonnal fenékig tejföl, de mostmár normális, stabil és teljes kapcsolatom van és nem érdekelnek a nők..testileg :)
2010. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én régi főnökasszonyom lánya leszbikus -bár ezt mindannyian tagadják a családjában, elég nyilvánvaló volt, amikor ajánlatot tett nekem. Az apja amolyan papucsférj, mindenben az asszony dönt, aki a világ közepének képzeli magát, rendkívül erőszakos egy jelenség. Van egy fiuk is, aki egy az anyjához hasonlító nő mellett kötött ki és ez a lány, aki a saját neméhez vonzódik. Szóval szerintem van olyan, hogy a látott minta igencsak nagy hatással van az ember szexualitására.
2010. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha függene ettől, akkor sokkal többen lennének leszbikusok és melegek, hisz sokkal több szétesett család, rossz szülő van, mint ahány homoszexuális.

Az ellenkező nemben való csalódásról szóló ötletek meg nevetségesek. Akiben nincs meg a hajlam, az csalódhat a világ összes férfiában, akkor sem fog a nőkhöz vonzódni. Ha meg mégis, akkor addig is vonzódott a nőkhöz, csak nem tudott róla, nem volt alkalma megtapasztalni.

2010. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az utolsóval értek egyet.

Egyébként is bizonyított, hogy már a szülés előtt eldől ez a dolog biológiai okokból kifolyólag, tehát semmi értelme a hiszem-nem hiszemnek, ettől még úgy van.

hozzáteszem azt is, hogy az én apám egy bunkó, néha iszik, anyával utálják egymást, állandóan veszekednek, kiskoromban megvert engem, mégsem vonzódom a lányokhoz!

2010. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy gondoltam, hogy minden ilyen ember leszbikus vagy meleg lesz, akinek rossz gyerekkora volt, hanem hogy létezik-e, hogy valakire ezek a külső hatások úgy hassanak, hogy ezt eredményezzék.
2010. dec. 27. 18:38
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs semmilyen összefüggés.

A leszbikusság, melegség, transzszexualitás már születés elött eldöl a sok ellenkezö nemü hormonnal érintkezés hatására.

Semmi köze a csalódásnak ehhez.

Gondolkodj már, más ember hatására változtatnál azon, hogy kihez vonzódsz? Ez baromság. Ha megteszed, akkor se fogsz vonzódni hozzájuk, csak megjátszod magad.

2010. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, létezik.
2010. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!