Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen rossz anyja...

Másnak is ilyen rossz anyja van? Normális anya az ilyen?

Figyelt kérdés

Ha valami rosszat csinálok akkor üvölt, káromkodik, és néha meg is üt! például:


Ma hülye kérdéseket tett fel: éppen apámmal mentünk egy boltba, én mondtam hogy fél óra múlva fog csak kinyitni, és anyám rákérdez hogy mér. én mondom: hogy-hogy mér? szerinted én tudom mér akkor nyit ki? erre anyám elkezd ordibálni hogy ne feleseljek meg ilyesmi mer megver és meg is ütött...


Most este meg kimegyek konyhába, ott cigizik, azt mondja: "Jaj mér vagy már megint itt? kell valami?" és el kap engem a röhögő görcs, nem tudtam leállni a röhögő görccsel, és anyám meg megint jaj ne fárasszál már takarodj be a szobádba és aludjál! jó bementem, megint kijövök ismét elkap a görcs, próbáltam nem röhögni csak ott álltam és anyám mondta, dehogy mondta, Ordította hogy ne fárasszam hagyjam abba és takarodjak be a szobámba mert megver, meg mindenfélét káromkodott hogy nem vagyok normális meg hogy hülye gyerek vagyok meg ilyesmi...


múltkor meg azért szidott le, mert amikor mondtam valamit, ő nem hallotta, én azt mondtam hogy semmi mindegy, és elkezdte hogy ne mondjam hogy semmi mert megpofoz! én meg mondtam hogy de hát te is szoktál

ő: NE FELESELJ!!

én: jó de te is szoktál "semmizni"

ő: jaj ne fárassz menj a szobádba!


meg ő szinte nem keres semmit keres kb 30ezret havonta, és mindig tőlem kér kölcsön ésmár évek óta tartozik kb 24ezerrel és egyszer próbáltam vissza kérni...azt mondta hogy minek kell nekem pénz de majd vissza adja... apám keresi a betevőt ez egész családnak, és még anyámnak ő kell vegye a cigit, a kávét, meg egy csomó dolgot, és ha nem vesszük meg neki akkor meg felháborodik!


meg full betegen elküldött egyszer gyalog iskolába a hóviharban ami kb fél órára van a házunktól...


másoknak is van ilyen anyja? normális az ilyen? :S


2010. dec. 28. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem normális, de sajnos ez az átlag.

Az én anyám még iszik is, na olyankor uram irgalmazz...

2010. dec. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, kommentelő: Igyatok ti is! :D:D
2010. dec. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én anyám is iszik, de nem agresszív.

Inkább az a baj vele, hogy naponta vesz 2-3 doboz cigit magának (ha van pénzünk), miatta kerülünk mindig anyagi csődbe, és tőlem kér pénzt (szoctámból) "kenyérre". Csak hogy arra minek kell neki 5000 forint?

2010. dec. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha abból indulunk ki, hogy itt mindenki a maga javára szépít és elosztjuk kettővel, amit írtál, akkor rohadt idegesítő lehetsz, igen is feleselsz, képen röhögöd anyádat, flegmázol utána meg csodálkozol, ha ideges.


A tartozásról meg annyit, hogy amíg gyerek voltam, addig én is siránkoztam, hogy tartoznak anyámék, aztán anyám egyszer megunta és mondta, hogy számoljam már ki mennyibe volt az a sok szir-szar, amit megvetettem magamnak, mikor nem is kellett, és mennyit kellett volna visszaadniuk (amúgy abból, amit eleve ők adtak.), hát utána valahogy nem emlegettem, hogy "tartoznak".

2010. dec. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs de mit vársz ha el kezdesz röhögni a semmin veled sincs minden rendben.

Képzeld a pénzt nem szarja az ember majd nézd meg magad ha elköltözöl és a semmiből kéne megélned.

2010. dec. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 02:47

Pontosan ezt akartam én is írni..

Olvasva az írást a kérdezőt én simán felpofoztam volna ha így kiröhög...Tényleg flegma vagy..Azon meg én is csak mosolygok,hogy megszólja az anyját,hogy csak 30 ezret keres egy olyan ember akinek a seggén még ott a tojáshéj..Tanuló a drága,de fel van háborodva,mert az anyja tartozik neki olyan pénzzel amit ő adott neki vagy az apja..Teljesen mindegy ki adta,de az a lényeg,hogy nem te dolgoztál meg érte..

Hogy is hallottam? Először vedd ki a gerendát a saját szemedből,hogy másnak a szemében meglásd a szálkát..

2010. dec. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

"...apám keresi a betevőt ez egész családnak, és még anyámnak ő kell vegye a cigit, a kávét, meg egy csomó dolgot, és ha nem vesszük meg neki akkor meg felháborodik!..."

================================


Kedves Kérdező!


Ülj le, vegyél elő egy papírt és szépen írd össze, mi mindent csinál otthon Anyád ÉRTETEK???...

- bevásárol

- süt, főz

- mos

- mosogat

- vasal

- takarít

- rendet rak (utánad is!)

- ha beteg vagy, akkor ápol

- stb., stb., stb...


Nos, akkor most nézz utána, ha ezekre a munkákra alkalmazni akarnátok 1-2 bejárónőt, vajon az mennyibe kerülne?!... (Minimum 1 takarítónőre és 1 házvezetőnőre lenne szükségetek.)


Tényleg olyan nagy "kegy" ha Anyád cigit és kávét kap cserébe az iszonyatosan sok munkájáért?!...


Hogyan beszélhetsz ÍGY az Anyádról, aki megszült téged, szoptatott, évekig vakarta alólad a sz@rt szó nélkül, megtanított beszélni, ápolt éjjel-nappal???...


Ha ezután minden pénzedet neki adod, akkor sem tudod megfizetni mindazt, amit eddig ő érted tett!!!


Aki itt nem normális, az TE VAGY!!!... 8-[[

2010. dec. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mar mindent leirtak elottem, hogy felfogd azt, hogy az Anyad nem egy haztartasi alkalmazott, de nem is robot.

Figyeld meg azt, amikor egy Holgy terhes, vagy amikor egy ffiatal mama a baba kocsiban tolja azt a kisgyermeket, es meg mennyi mindenre kell megtanitani, hogy elerje azt a kort, hogy onallo legyen.

Teged is igy nevelt fel a mamad! Turelemmel es szeretettel, es Te mit adsz most?

Nem kell mast adni, de erezze azt a szeretetet, gondoskodast es tiszteletet, amit O adott Neked eddig!

Addig szeresd, amig ezt megteheted, hogy ne legyen egyszer lelkiismeret furdalasod azert, hogy milyen erzeketlen es szivtelen voltal Vele!

2010. dec. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

főz, mosogat az igaz! de nem mindig ő szokott bevásárolni! sőt! csak néha-néha megy el... mer mint mondtam, nincs pénze

és az sem igaz, hogy utánam takarít! van két papagájom, akik sokszor koszt csinálnak mindig én takarítom fel, mindig én teszem rendbe a szobámat! és nem tudom ki írta, hogy flegmázok idegesítő vagyok, meg ilyesmi, annak mondom hogy úgy kapott el a röhögő görcs, hogy nem tudtam leállni pedig teljes erőmből próbáltam... és hogy is tudnék flegmázni ha már reszketek anyámtól úgy félek?

2010. dec. 28. 11:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon félhetsz ha téged mindenen elkap a röhögőgörcs.Elég kamuszerű ezis...
2010. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!