Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz anya vagyok? Annyira...

Rossz anya vagyok? Annyira felidegesített a kisfiam 3 éves és olyan rossz.

Figyelt kérdés
És sajnos rávágtam 2-t a popsijára és most ott ül a sarokba és sír:-( Nagyon megbántam.
2010. okt. 25. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ, ha mondjuk hisztizett és azért kapott akkor megérdemelte....akkor viszont tuti hogy ilyet öbbet nem fog csinálni....ha viszont valami tök ártatlan dologért kapott, akkor menj és vigasztald meg, de ha tényleg megérdemelte ne menj oda, mert akkor nem tanulja meg!!!

16/L

2010. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
91%
1-2 legyintés a popsira még nem a világ vége :) Ha nagyon hisztizik, lehet nincs is más megoldás. Picit hagyd magában, aztán vigasztald meg :)
2010. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
71%

nem vagy rossz anya,de azért kerüld el ezt a jövőben. Vannak akik szerint egy egy jókor jó helyen elsütött pofon vagy fenékrevágás nevelő célzatú lehet (ezt mindenki döntse el maga),de idegességből hirtelen odavágni nemhiszem,hogy hasznos .

Magyarázd el neki hogy miért kapta,nyugodtan mondhatot neki hogy azért mert felidegesitett,rosszalkodik,nem fogad szót stb . És hogy nem akartál neki fájdalmat okozni ,sajnálod. Amit én semiképp nem tenneék,hogy ezzel fenygeetném mostantól,hogyha rosszalkodik kap a fenekére.

2010. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
28%
Nyugtasd meg és többé ne csináld, akármennyire felidegesít! Többek között ezzel ártasz leginkább a gyerekednek!
2010. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
79%

Első vagyok, az lehet hogy ezzel árt neki, de így soha nem tanulja meg...ezekből a gyerekekből lesznek majd a visszabeszélős tinik. Az én anyukám is mesélte h életemben egyszer hisztiztem akkor kaptam egy hatalmasat, és most semmi panasza nincs rám.

16/L

2010. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
70%

Popsira veréssel pár pofonnal nemártasz a gyereknek,az csak mostani hülyék szerint családi erőszak...Tutujgatásdsal elkényeztetéssel mindent lehet következmény nélküliséggel,szájbarágással annál inkább artasz neki...


28N

2010. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, ha megérdemelte, akkor nem válik kárára. Ha nem, akkor mindenképp beszélj vele és kérj bocsánatot.


Én is úgy gondolom, hogy néhány jól időzített pofon a szülőktől megóvhatja néhány olyan pofontól, amit az élet adna neki. Legalábbis nálam bevált :)

22N

2010. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
74%
2. vagyok, nagyon verés ellenes, de popsira legyinteni igenis van, hogy szükséges! Arcát viszont nem ütném soha.
2010. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
96%
Ezen kár aggódnod. Én i8s volt hogy kaptam a seggemre, de soha nem a fejemre, és a seggemre sem akkorát hogy fájjon, vagy nyoma legyen,
2010. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
96%
emlékszem régen mikor hisztiztem anya rá ütött 1et a seggemre,aztán nyugi lett.ersze nem nagyot,h fájjan,csak úgy finoman.Meg ő is mesélte.Most 17 vok,és nem kallódtam el.Megtanultam,h mindenért vannak következmények az életben.És úgy érzem,h nem árott akkor az az egy két fenékre csapás.Nem vok lelkisérült,zárkózott...egészséges normális fiatal vok.
2010. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!