Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiszta dilis vagyok, hogyan...

Tiszta dilis vagyok, hogyan hesegessem el a gondolatokat?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, egyetemista, van egy barátom aki 26 éves. Külön élünk, de több mint 3 éve együtt vagyunk. Nagyon jól megvagyunk, imádjuk egymást, tervezzük a jövőt, hogy ha én is lediplomázom és dolgozom akkor majd minden nyárra a nyaralásra spórolunk és bejárjuk európát, majd távolabb is. Lesz gyerekünk, megtanítjuk főzni együtt. Milyen nappalink lesz. Egyszóval szuper. Úgy érzem imádom őt, csak ő kell, mindenben a másik felem. Emiatt félek, hogy ennyire rá lettem utalva, mert bármikor történhet valami baj, mi van ha egyszer elhagy, vagy elcsábítja egy másik nő és egyedül maradok az álmaimmal/ a közös álmainkkkal?? Most úgy tűnhet nektek, hogy ha nincs bajom akkor kreálok magamnak vagy elképzelem... énsem tartom elég okos dolognak csak felmerült és elég rossz érzés.

Teljesen úgy érzem, hogy ezeket az álmokatm, a jövőmet csak vele egyedül tudom elképzelni, midnenben annyira passzolunk, oylan tökéletesen kiegészítjük egymást. Figyel rám stb.

Hogy tüntessem el az idióta gondolataimat?

Köszi ha válaszolsz.


2011. nov. 2. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ne agyalj ilyenen, nem érdemes, hisz te magad is írtad hogy ő is mennyire figyel rád és ha már egy pasi a közös gyereket tervezi valakivel...az nem nagyon akar elhagyni :) Bízz benne, és önmagadban is :) akkor nem lesz probléma, ismered már annyira szerintem hogy tudd hogy nem lesz baj :)
2011. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legyél többet a barátokkal, legyen önálló hobbid szép a szerelem de ettől még lehet önálló jövőképed nem alapozhatsz másra.
2011. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A tanácsom az, hogy talán ne tervezz annyira. Szép ha vannak konkrét terveid, de ha ennyire betáblázod, akkor annál kevésbé akarsz majd eltérni tőle, és ezért is parázol rá jobban. Ahogy így leírtad, a kapcsolatotok tökéletes, nem ad okot a párod félelemre. Szóval..ne tervezz annyira, ne gondolkodj a jövőn folyton. Erre ráérsz akkor, ha eljegyez, és egy szinttel feljebb léptek. :) (amúgy azért tudok ennyire szövegelni, mert velem is ugyanez van, két és fél éve vagyunk együtt, én főiskolás vagyok ő dolgozik, de kinéztük már a környéket ahol lakunk, megvan mi lesz a gyerekünk, a kutyánk neve, stb.. és én is szoktam félni ugyanígy mint te, és akkor ezt szoktam mondogatni magamban..jóformán leszúrom magamat:D)
2011. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha valakiben ilyen felmerül, akkor valamilyen reakcióját félre, vagy rosszul, neadja, de jól értelmezted és bizonytalanságra ad okot. Tudat alattid szólt, érdemes figyelned rá!
2011. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne gondolj erre mert bevonzod! Szerintem olvass egy kicsit a vonzás törvényéről.
2011. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A diliseket nem érdeklik az idióta gondolatok...az idő megmondja, hogy ő-e az óra és hogy te vagy-e a mutatója:)
2011. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség szerintem a tudatalattis dolog, minden ember minden kifejezetten túl tökéletes helyzetben elkezd kombinálni hogy mi van ha ez meg az lesz,mert benne van a pakliban, ha nem lenne ez akkor minden pofára esés kínhalál lenne mert nem számítasz rá.

Első voltam.

2011. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat

a vonzás törvényét ismerem, ezért is nem szeretek ilyenekre gondolni

csak főleg azért is van mert feljárok az oldalra, nagyon nagyon sok ember ír itt arról, hogyan verték át, hogyan ment tönkre házasságuk és borzasztó ezt olvasni

2011. nov. 2. 21:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jók a meglátásaid. És igenis, van miért aggódnod, és jobb is, ha felkészülsz rá. Ne ijedj meg, nem elrémiszteni akarlak.


Én is ugyan ebben a cipőben jártam. Tökéletes barát, tökéletes tervek, tökéletes együttlétek. Aztán minden megváltozott. A tervek elkezdtek nem megvalósulni, így a mi kapcsolatunk is szépen lassan kihűlt. Végül megcsalt. Ez vetett véget az egésznek. Na de most nem rólam van szó.


Ami a te félelmeid alapja, az a túlzott ragaszkodás. Annyira kötődsz már ehhez a fiúhoz, hogy el sem tudod képzelni, hogy mi lenne, ha az élet másként alakítaná a dolgokat. Egy biztos: a ragaszkodás mindig boldogtalanságot okoz. Merj független lenni attól a pasitól! Járj el a barátaiddal szórakozni (feltételezem, hogy minden szabadidődet a pasiddal töltöd, barátokkal nincs igazán kapcsolatod) szánj időt magadra. Amúgy is, ha egy nő teljesen kiszolgáltatja magát a barátjának, akkor annak nem leszel érdekes. Olyan leszel, mint az anyja. Mindig ott van, ha kell. Ezáltal nem nőként fog rád tekinteni. Ne ess ebbe a hibába.


Végezetül itt egy könyvcím. Engem ez a könyv mentett meg a teljes magamba omlástól. Azóta más ember lettem, sokkal jobb. Ha akarod beszerzed.

Anthony de Mello: A szeretet útja.


Érdemes legalább egyszer végigolvasni.

Sok sikert az élethez!


24/n

2011. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A vonzás törvénye helyett én egy régi magyar közmondással beszéllek le a felesleges aggódásról.:Ne fesd az ördögöt a falra,mert megjelenik!

Élj a mostnak,és merj boldog lenni!

2011. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!