Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok le ezt a...

Hogyan reagálnátok le ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Anyósomék a gyerekeinknek nem vettek karácsonyi ajándékot,csak a sógoromék gyerekének.Hogyan éreztessem vele,hogy ez bunkó húzás volt tőlük.Ezt úgy kell érteni,hogy mindenkinek volt a fa alatt valami,csak a mi családunknak nem.A gyerekek meg keresték a csomagjaikat.

Hátha...,de semmit nem találtak.


2010. dec. 29. 11:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg baromi bunkó húzás volt! Szólj a férjednek,hogy ő kérdezzen rá! A saját fiának gondolom válaszolni fog!
2010. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
ti megajándékoztátok őket? én magam nem venném a fáradtságot konfrontációra. megkérném a páromat, hogy rendezze le a szüleit...
2010. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szegény gyerköcök,azt a csalódást amit átélhettek,gondolom téged meg a sirás kerülgetett.Hogy tehet ilyent a nagymama???

Semmit nem mondanék,csak nem látogatnám a továbbiakban.

Mennyi idősek a gyerekek? Sikerült nekik megmagyarázni?

2010. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy állnék bosszút? Nem vinném a gyerkőcöket hozzájuk, mondván, ezek szerint nem kíváncsiak rájuk/rátok. Kettőn áll a vásár.
2010. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A nagyobbik 8 éves, a pici 5 éves.A csalódás nagy volt.Ennyire látványosan még nem kivételezett a nagymama az unokákkal.Apósommal jóban vagyunk és ő sem tudott erről,hogy minket az üres fa vár majd.

Igen,mi vettünk ajándékot.Egyszerű ajándékozás volt megbeszélve,de ennyire egyszerű?

Mi Dove szettet vittük anyósnak,apósnak meg a férjem írt ki néhány régi filmet(Keoma stb...),közösen pedig kaptak egy faliórát.Egyszerű,de hasznos ajándékok.A gyerekeknek legalább egy puzzle-t vehettek volna.

Tudom,hogy nem erről szól a karácsony,de azt a csalódást,amit a gyerekek arcán láttam.Húúú,nehéz volt.

Arra gondoltunk a párommal,hogy kivételezünk ezentúl mi anyós és após között,de nem tudom hol kezdjük,ma délután megyünk át hozzájuk.Adnátok tanácsot?

Az eddigi válaszokat pedig köszönöm!

(ezek után bánom a töltött káposztát is,amit vittünk nekik)

2010. dec. 29. 11:43
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez ment évekig.A nagymamám a tesóimat és engem le se tojt,se karácsonykor,se szülinapkor,se semmikor.Bezzeg az unokatesóimnak a feneke is ki volt nyalva.Apukám sajnos meghalt 15 éve,azóta nagyanyámmal nem tartjuk a kapcsolatot.
2010. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Háááát ilyet! A férjed igenis kérdezzen rá, hogy mi volt az oka ennek az egésznek. Ha a Ti gyerekeiteket nem szereti a nagymama, akkor inkább ne is menjetek hozzájuk. Kíméld meg a gyerekeidet a későbbi csalódásoktól. Mellesleg hogy így bánjon valaki a saját fiával is! Menjen a francba a kedves mama.
2010. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Sajnálom,hogy ezt át kellett élned kedves utolsó válaszoló!

Mi,ha nem megyünk,a gyerekek isszák meg a levét,mert szeretik a bolond öreganyjukat is,a papájukat pedig imádják.

Apósomat én is nagyon szeretem.Sajnos az én szüleim elváltak anno,anyukám nem is látogatott(apum nevelt),apukám pedig meghalt ez év márciusában.

2010. dec. 29. 11:52
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát szemét dolog volt. :(

Bár nekem a mamám is olyan, hogy karácsonykor anyám testvérének meg a gyerekeinek vesz mindent, volt már, hogy adott nekik 1 milliót kocsi vásárlásra, én pedig még egy tábla csokit sem szoktam tőle kapni. :(

2010. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek írtam egy mondatot,bocs!Csak közben a lányommal beszélgettem,így csúszott a komment.
2010. dec. 29. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!