Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsalna a párotok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalna a párotok és rajta kapnátok, hogyan reagálnátok le a helyzetet?

Figyelt kérdés
Higgadtan, vagy agresszíven, elgondolkodtatóan, utálatosan vagy megbeszélve mindent és józan fejjel eldöntve a továbbiakat?
2009. máj. 28. 16:34
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

Ha első alkalom, akkor lehet meglehetne beszélni de ez függ az érzelmektől meg a bizalomtól is, biztosan higgadt lennék lehet hogy közömbösen hagynám ott és többé ne keressen.

Ilyen után nemtudnék megbízni benne:S

2009. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen fortyogna bennem a düh, de inkább csak egy utolsó, szemrehányó pillantást vetnék rá, és elhúznám a csíkot. Nem tudnék megbocsátani!!
2009. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Egy első alkalom megtörténhet akaratlanul, pillanatnyi szeszélyből, kiváncsiságból is, hiszen akivel nem történt még korábban meg az elszédülhet egyszer. Ha már többször megtörténik, ott már viszont komoly döntést kell hozni a jövőt illetően.
2009. máj. 28. 16:38
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hirtelen haragu vagyok, biztos neki allnek es kiabalnek, meg 1 az 1-ben elkoltoznek, nem hiszem, hogy meg tudnek bocsajtani!
2009. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem lennék agresszív legalábbis megpróbálnám kontrolálni magam, de ha esetleg mégis elborulna az agyam akkor sem a másik félt bántanám (kivéve ha barátnőm). Valószinűleg azt mondanám, hogy "gratulálok" megfognám magam és eljönnék.

De ez helyzettől függ...

17/lány

2009. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát igen! Nem tudom, mit is tennék. Asszem, nekem kéne pár nap, mig leülnek a dolgok. Elgondolkodnék azon is, hogy mit csináltam, vagy nem csináltam. Ha bennem hiba nincs, nem bocsájtanék meg...
2009. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
magamat ismerve ,azonnal nekiugranék,és kiadnám a haragom,elküldeném a francba és keresnék egy olyan pasit aki nem tenne ilyet.Vagy egyedül maradnék,de vele soha többet nem,mert már nem tudnék megbízni benne
2009. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
én először is megtépném azt a csajt akivel együtt volt... az biztos...(tudom h nem feltétlenül a scaj tehet róla de akkoris...) aztán a páromat meg otthagynám a fenébe és keresnék mást!
2009. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Én tuti megkupálnám a csajt,aztán a párom elküldeném a Pics..ba!(bocsika)
2009. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a lányt csak akkor verném meg,ha tudta,hogy nem szingli a barátom. Ha nem,akkor csak a barátomnak kevernék le egy fülest, és azonnal és véglegesen szakítanék vele. Az én bizalmam csak egyszer eljátszható, többször nem.
2009. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!