Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagálnátok le a következő párkapcsolati helyzetet? Nem tizenévesekre gondolok, hanem harminc-negyven fölöttiekre.

Figyelt kérdés
A párommal ritkán találkozunk, és olyankor is az esetek többségében sajnos gyorsan leráz azzal az ürüggyel,hogy fáradt, vagy éppen beteg, vagy esetleg dolgoznia kell. Mivel ezen a héten mindkét találkozásunkkor fáradtságra hivatkozva igen gyorsan hazament, így azt ígérte, hogy mára kipiheni magát és együtt töltjük a szombat estét. Én hülye sütöttem, főztem neki, erre az utolsó pillanatban felhívott, hogy a haverjaival iszogatnak, esetleg menjek érte, hogy elhozzam. Én hülye érte is mentem, de esze ágában sem volt eljönni, ő jól érezte magát, azt hogy én ott vagyok, gyakorlatilag észre sem vette. Két és félórát vártam türelmesen,gyedül, a tévét bámulva, amig ők játszottak, és érdekes, hogy akkor nem hivatkozott fáradtságra megy egyebekre, hogy eljöhessen velem... Úgyhogy egy idő után úgy felment a pumpám, hogy közöltem,hogy nekem haza kell menni, és kirohantam a kocsihoz. Mondogatta, hogy miért nem várom meg, de akkor ezt már meg se akartam hallani. Hívott is, de nem vettem fel. Az teljesen rendben van, hogy egy férfi szeret néha a haverokkal ökörködni, de miért pont akkor, mikor mi végre egy kellemes estét terveztünk együtt tölteni. Főleg, mikor amúgy is elég ritkán találkozunk. Tudom, hogy a fériak nem akarnak "papucsnaklátszani egymás előtt, de nekik miért nem hazdta úgy ahogy nekem szokta, hogy fáradt, és inkább hazamenne (mivelhogy velem meg volt beszélve a találkozás), ha a barátnőjével ezt gond nélkül megteszi, ha éppen jobb dolga akadt? Ennyire nem számítok neki? Vagy a férfiak általában ilyenek? Vagy én reagáltam le rosszul? Mit gondoltok erről?
2009. febr. 7. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem szeret. Tudom, mit beszélek. A páromnak a haverok mindig előbb valók voltak. Heti 1 napra ha tudtunk talizni és ha én mentem hozzá, minden probléma nélkül a haverjait választotta, én meg ott maradtam egyedül. Nagy unszolásomra vallotta be, hogy nem szeret, a haverok nélkül nem tud meglenni, ahogy anyuci nélkül sem és hogy ki kell élnie magát stb. Az ilyen pasi felejtős. Kezdd el leépíteni. Nagyon nehéz lesz, mert bizonyára te szereted. De ha nem te szakítasz, ő teszi meg és még fájdalmasabb lesz.
2009. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd. Világosan kihasználja a helyzetedet. Ha Mohammed nem megy a hegyhez, hát a hegy megy majd Mohammedhez.

Javaslatom a következő: Nem írok most kritikát a kapcsolatotokról, mert te is érzed, hogy ez így nagyon nincs rendben. Tedd azt meg vele, amit ő veled. Ne hívd, ne találkozgassatok, legyen kifogásod, de ne legyen ennek az egésznek bántó éle. Ha számítasz neki, végül vagy belátja a saját hibáját, vagy rosszul reagálja le, amiért is érdemes átgondolni a kapcsolatotokat.

Remélhetőleg ő fog hivogatni.

És nem, nem minden férfi ilyen, csak ha hagyják.

2009. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Első válaszolónak:

A férfiak olyanok, mint a verebek, mindent eltanulnak egymástól... Ez a 'ki kell élnem magam' egy óriási blöff, ilyen nem létezik, mint ahogy a 'vadász ösztön' sem. Csak kifogás kell, magyarázat.

2009. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt hozzátenném, hogy 8 éve nyűglődünk, mert régebben nagyon szerettem, de amikor jöttek a negyatív dolgai, akkor mindíg szakítottam. Csakhogy ő ezt nem hagyta, mindíg addig próbálkozott, amíg inkább engedtem, mert idegileg nem bírtam a huza-vonát. De ha nem szeret, miért mászik viasza a küszöb alatt, illetve ha igen, akkor miért aláz meg mások előtt is??
2009. febr. 7. 22:48
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert kell egy barátnő, és így kényelmes neki.

A férfiak utálják a bizonytalanságot, ahogy a nők is.

Idézőjelben te ott vagy tartalékban, és nem kell lányok után kajtatnia. Ha rád vágyik, veled van, ha másra, akkor vele.

2009. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Biztos vagyok benne, hogy a párod nem szeret, de Te nagyon szeretheted ha 8 évig húztad vele ezt az egészet. Ne haragudj, nem akarlak megsérteni. Szerintem hagyd ott, végleg szakíts Vele! Ha már 8 éve tart ez az egész, akkor a későbbiekben nem fog megváltozni. Sajnálom. :( Nagyon értelmes és okos nőnek tűnsz a válaszod alapján. Biztos, hogy találni fogsz egy hozzádillő férfit, aki szeretni fog Téged! Hidd el, ismerősök alapján tudom, hogy nincs értelme annak, hogy évekig nyűglődsz "ezzel a pasival" és eltűröd amit csinál. Majd amikor már késő lesz, megbánod, de már nem tudsz rajta változtatni. Nagyon nehéz lesz most is változtatni, de gondolj a saját jövődre!! Azt a csúszómászót viszont ne engedd vissza. Sok sikert, és kívánom, hogy jól alakuljon az életed!


Kérdező írta:

"De ha nem szeret, miért mászik viasza a küszöb alatt, illetve ha igen, akkor miért aláz meg mások előtt is??"


Azért mászik vissza a küszöb alatt, mert egy sz*r alak, és tudja magáról, hogy nem lenne képes magának összeszedni egy másik nőt, aki eltűrné tőle azt amit Veled csinál. Látja rajtad, hogy Veled lehet ezt csinálni, és látja hogy mindig visszafogadod, és ezért mászik mindig vissza a küszöb alatt. Fordíts neki hátat, és úgy koppintsd le, ahogy van! Te sokkal jobbat érdemelsz!


Sajnálom, ha nyers voltam, de ez az igazság.



Kedves hozzászólók!


Ha már a férfiakat szapuljátok (amivel nincs gond, mert a legtöbbjük tényleg sz*r alak), és leverebezitek, légyszíves tegyék utána, hogy tisztelet a kivételnek. Köszönöm szépen.


Tisztelettel: egy húsz éves fiú, aki imádja a barátnőjét!

2009. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 23:48!

A Kivételt nem csak tiszteljük, de imádjuk is:)

És nem az igazi férfiakról beszéltem, hanem pasikról...szakadék van közte.

2009. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is férfi vagyok, de amit leírtál az kicsit mereked. Hagyd ott azt a pasit minél hamarabb, mert cseppet sem tisztel téged.
2009. febr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

Szia!

Nekem már számtalanszor volt úgy egy férfival, hogy meg volt beszélve a találka, utána meg cseszett rám, mert éppen a haverjaival iszogatott, játszogatott.

Lehet, hogy aznap este nem volt hozzád kedve, inkább a haverjainak akarta kionteni a lelkét, olyan "pasis" módon, amit te nem értenél meg.

Nem akart menni, mert nem szeretett volna megsérteni téged, ha esetleg nem lett volna kedve.

Szerintem nem kellett volna elmenned utána akkor, mikor a haverjaival volt, vagy ha már ott voltál, akkor maradhattál volna a társasággal.

Amúgy azt írod, hogy sokszor hivatkozik fáradtságra, nem gondolod, hogy lenne neki valakije rajtad kívul?

Figyelj minden apró jelet, mindent elárulhat, pl. ha rejtegeti a telefonját, nem hagyja elolvasni az uzeneteket stb.

Remélem, hogy tudtam segíteni!

2009. febr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Most egyből a keresztanyám volt párja jutott eszembe erről!

Ők is kb. ennyi ideig voltak együtt, de az a férfi annyira kihasználta keresztanyát! Ő pedig ugyanúgy hagyta mint Te, az együtt töltött idő, megszokás és naívsága miatt! Tudta, hogy rossz, tudta, hogy a barátja egy szar alak, de akkor se rúgta ki végleg, hiába beszélt néha úgy vele, mint egy kutyával...

De addig-addig mondogatta már mindenki itt a környezetében, hogy nem lesz így boldog többet, hogy végül bekeményített és végleg lezárta a kapcsolatot! (hiába akart utána már eljegyzést a "kedves")


Szóval hiába fájdalmas, de ideje lenne búcsút venni ettől az egésztől, és keresni egy olyan embert, aki nem ráz le azzal, hogy fáradt, hanem ha fáradtan is de veled van és együtt pihentek...


Tudom, most azt gondolod, hogy könnyű nekünk itt ilyeneket mondani, de ha mélyen átgondolod, érezned kellene, hogy igaz!

2009. febr. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!