Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki h ki az?

Hogyan derítsem ki h ki az?

Figyelt kérdés

Nem tudom hova kell írni azért írom ide. Pár napja éjszaka hallottam valamit és kimentem a szobából megnézni h mi volt az. Azt hittem h a gyerek az de ő aludt, a másik biztos nem lehetett mert még csak 2 hónapos lesz és a feleségem is aludt. Lementem a konyhába is de nem vettem észre semmit még az udvarra is kimentem és meg is lett az eredménye mert jól megfáztam. Tegnap is volt valami de olyan volt mintha valaki összetört volna vmit. Az ajtó előtt láttam valakit h elszaladt. Én is kiszaladtam gyorsan és a kapunál láttam szerintem valakit vagy lehet h csak valaminek az árnyéka volt de eltünt. Ameddig nem vagyok biztos benne h valaki jár ide addig nem akarok rendőröket. Szerintetek?

29/f


2010. dec. 29. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

riasztóberendezés

mozgásérzékelő

kamera stb

2010. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Riasztónk van de nem szólalt meg
2010. dec. 29. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:

nyest nem lehetett?

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Embernagyságú van? Az ajtón van üveg de a felső részén csak nem átlátszó hanem ilyen nemtom milyen csak árnyékot láttam
2010. dec. 29. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Yeti...
2010. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A rendörségen nyugottan bejelentheted, hogy már több éjszaka valaki az ajtótokon matat. A riasztót meg sürgösen javittasd meg.
2010. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szellemek :O

Legalábbis nekem ez lenne az első gondolatom. De lehet hogy csak túl sok Stephen King-et olvasok :)

2010. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egy filmben láttam, hogy lisztet szórtak a padlóra

abban benne maradnak a lábnyomok

ha más nem, annyi kiderül ember e az illető

2010. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sztem is szellemek!

komoly léteznek!!!!

én 1x láttm is 1et.

2010. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!