Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sos! Valaki lop a lakásból,...

Sos! Valaki lop a lakásból, hogy derítsem ki, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Néhány hete sorban tűnnek el kisebb-nagyobb dolgok, de ma volt mindennek a csúcsa, reggel még volt 70 e Ft. a pénztárcában, dél körül észrevettem, h hiányzik belőle 20e, áttettem a pénztárcát máshova, most meg este meg már csak !!!30e. van benne!!!!!!! :O

SENKI nem járt a lakásban tudtommal, délelőtt voltam a boltban, délután át kellet mennem vkihez, mind a két dolog talán kb. 15 percnél nem tartott tovább. FOGALMAM sincs, h ki, hogyan tudott bejutni a lakásba nem volt nyitva semmi, nincs nyoma annak, h föltörték vna az ajtót, ablakot, egyszerűen tanácstalan vagyok!!!!

Már néhány hete is eltűntek a hűtőből különböző dolgok, valamint tisztítószerek, meg súrolóporok.....komolyan nem tudom, h most én vagyok hülye, vagy mi történik.

Viszonylag sok a lopás itt a faluban, az tény, de nem tudom, h ezt most hogyan......vki vmi tanácsot adjon már légyszíves!!!


2011. márc. 28. 20:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal cseréltesd le az összes zárat! És ha fut rá, szereltess fel kamerákat!
2011. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
90%

1. Drgogzik a gyerek es nyulja cuccot otthonrol, hogy legyen anyagra.

2. A ciganyok voltak.

Vegyel mozgaserzekelos kamerat, vagy webcam-et, es allitsd be felvetelre ha elmesz otthonrol.

2011. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
100%

Kamera,webkamera.........

(EZ azért elég ijesztő!!!!!)

Írd meg majd mi lett a vége.....

2011. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
100%
hát ez elég durva. Esetleg egy kémkamera?
2011. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%

Nem albérlet? mert akkor lehet a tulaj jár be. Amúgy nem ajánlatos annyi pénzt egy helyen tartani.

Zárcsere azonnal.

2011. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
100%

nincsenek gyerekeid?

én is rejtett kamerákat javaslok

2011. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
100%
Ez de durva, nem lehet hogy a család tagjaid közül valaki?? Bár ennyi pénzt nem hiszem hogy családon belül valaki képes lenne elvenni. :O Nagyon fura, de azért így nem biztonságos hogy bárki járkál abba a házba. Jesszus
2011. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:

Esetleg a webkamerával tudnám megoldani a dolgot, sajnos a zárak lecseréltetésére nincs igazán keret :/

Közben az jutott még eszembe, h hátha vki csináltatott egy kulcsot, h lenyúlta, lemásoltatta, visszatette, és kifigyeli, h mikor megyek el, és akkor jön be.....van egy kettő a faluban, akikből simán kinézném a dolgot...ha már a zárakat nem tudom kicseréltetni, de pluszban lakatokat mindenképpen teszek az ajtókra belülről..

2011. márc. 28. 20:49
 9/68 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is az jutott eszembe, ha van gyereked, akkor neki kell a pénz drogra.

Ha nem, akkor zárcsere.

2011. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
Jelenleg egyedül vagyok, a szüleim hosszabb távon kórházban vannak rehabilitáción, teljesen egyedül élek jelenleg a házban, a bátyám már elköltözött....
2011. márc. 28. 20:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!