Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérhetem az anyám pasiját,...

Megkérhetem az anyám pasiját, hogy magázzon?

Figyelt kérdés
Elsőre sem volt szimpatikus a férfi, pedig akkor még nem is tudtam, hogy kavarnak. Nem is értettem igazán soha, hogy miért tegez, 25 éves felnőtt nő vagyok, az ilyen korú férfiak mind magáznak, legyen az az egyetemi tanárom, vagy akár a postás. És zavar, hogy ő tegez, mondjuk úgy, idegesít, hiszen nem vagyok én neki senkije.
2010. dec. 30. 12:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is 25 vagyok, bár elég kiscsajos, de ha letegez valaki (aki nem olyan idős), én is visszategezem. Vadidegeneket is. Ez nálam már sokkal inkább reflex, mint tudatos jelzés. Mindenesetre ez a legjobb módja, hogy valaki szembesüljön azzal, hogy egyenrangúak vagytok, hogy nem vagy már gyerek, akit csak úgy le lehet tegezni. Ha egyszercsak elkezdenéd tegezni, ős is szembesülne ezzel. Ha nem akarod undok módon csinálni (tehát egyik pillanatról a másikra "te idefigyelj"), akkor mellékesen hozzáteheted, hogy "na akkor mostantól tegezni foglak, úgy látom, nincs ellenedre" vagy ilyesmi.

Tudom, hogy nem szimpi, és ezért te pont nem arra vágysz, hogy tegeződő viszonyban legyetek, hanem arra, hogy távolságtartó magázódás legyen mindkét részről. De ha megkérnéd, hogy ne tegezzen, az elég feszült légkört eredményezne a továbbiakban, és mégiscsak anyud barátjáról van szó, szóval előbb-utóbb úgyis ki kell alakulnia egy élhető atmoszférának (még akkor is, ha esetleg vagy olyan szerencsés, hogy már külön laksz)..

2010. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én 21 éves vagyok de sírva tidok fakadni,ha 10-12 èves gyerekek azt köszönik,hogy csókolom.
2016. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!