Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok ember...

Miért van az, hogy sok ember folyton másokkal van elfoglalva, ahelyett, hogy magába nézne?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több ilyen kérdést olvasok, hogy "Ti mit szóltok az ilyen,meg olyan párokhoz"? "Ugye milyen szánalmas ez a pár?" és hasonlók. Nyilvánvalóan süt a rossz indulat és az irigység a kérdésből,ennek ellenére a kérdező megerősítésre vár. Ha szerencséje van a kérdezőnek,akkor jön a sok hozzá hasonló szegényes életű, irigy ember és együtt mocskolódnak. Mi értelme ennek? Miért zavar sok embert mások boldogsága, mégha az kissé bizarr is. Múltkor volt egy kérdés egy párról, a kérdező azért ítélte el a lányt,mert az örült a hóesésnek... Ennyire beteg lenne ez a magyar társadalom?
2010. dec. 30. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ennyire beteg. Nem is tudok mit hozzáfűzni, sajnos ez van.
2010. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
te most nem ugyanazt csinálod?:D am régen is voltak ilyenemberek, csak akkor a szomszéd marikától kérdezték, most emg internet országba kérdezgetnek . És inkább neten tegyék, mert ott mindenki a reális véleményét mondja el, és simán visszaoltanak ha más a véleményük.
2010. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek az emberek, és ez nem fog változni...
2010. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyira bosszant...azért mert valaki örül a hóesésnek,már egyből dilis,vagy elítélendő? Felőlem egy darab száraz kutyasz*rnak is örülhet, engem nem zavar,sőt jó látni a mosolygós,boldog embereket!
2010. dec. 30. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
énis örülök a hóesésnek, m szép...és csak irigyek, azért mocskolódnak. biztos nagyon egyedül vannak, talán barátaik sincsenek, és nincs jobb dolguk, mint szabadidejükben azt nézni, más mit csinál. én sajnálom őket
2010. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Röviden válaszolva: mert ez egyszerűbb.


Úgy vettem észre, hogy másokat szidni azért jó, mert akkor közben érezhetem a saját felsőbbredűségemet. Vagyis: elmondom a másikat hülyének, és ebből következik, hogy én másmilyen vagyok, vagyis nem hülye. Engem is zavar, de változtatni ezen úgysem lehet.

2010. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az önbizalom hiányos,boldogtalan emberek csinálnak ilyet,ezzel kendőzik saját boldogtalanságukat.Sajnos bevallom volt az életemnek egy ilyen szégyenlivaló,rövid időszaka,de tanultam belőle és már nem vagyok ilyen.Én is sajnálom picit őket,meg kell tanulniuk kilábalni belőle.
2010. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!