Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósod milyen ember? Együtt...

Anyósod milyen ember? Együtt élsz vele?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
éltem együtt vele kb egy évet, de soha soha többé.
2011. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem élek vele együtt, de itt laknak néhány utcányira. Nagyon jó ember, persze vannak dolgai, amikbe ha akarnék, beleköthetnék, de nem teszem. Nagymamának is kiváló, ami már csak azért is fontos, mert külföldön élünk, a szüleim viszont Magyarországon, így a gyerekeim anyósomat látják gyakrabban. Bármikor nyugodt szívvel bízom rá őket és ő is készségesen segít. Szerencsés vagyok vele.
2011. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
éltem vele együtt, nagyon nehéz este. már elköltöztünk. amúgy nagyon jó ember, és segít sokat, amikor nem dolgozik. szereti az unokáját és minket is
2011. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bocs nehéz eset, nem este:)
2011. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nem túl jó a viszonyom az anyósommal.Egy városban élünk,viszonylag közel egymáshoz,de van,hogy 3-4 hónapig sem látjuk egymást.Mi nem kerressük a társaságát,ő meg csak akkor jelentkezik,ha kell neki valami,főleg pénz.Amíg a párom otthon lakott folyton szívta a vérét,elszedte az összes pénzét,persze ő soha nem dolgozott sehol,pedig az egészsége megengedné.A párom 3 éve költözött el otthonról,rá fél évre anyósoméknál kikapcsolták a villanyt,mert nem fizették a számlákat.Erre ő fogta magát és otthagyta apósomat.Odaköltözött egy idegen férfihoz,aki éjjel nappal dolgozik és küldi neki a pénzt.Eleinte könnyedén ki tudta használni a férfit,de mostanra már az is kiismerte és egyfolytában azzal fenyegetőzik,hogy kidobja.

Minket természetesen csak akkor hív fel,ha épp pénzszűkében van,de mi általában nem adunk neki,hanem azt mondjuk,hogy nekünk sincs.

Engem személyesen még nem sértett meg,de a sógornőmet folyamatosan macerálja.Egyályalán nem bízom meg benne,mert a szemembe hízeleg,közben meg folyamatosan áskálódik és csak a saját hasznát keresi mindenben.

Én és a párom az én szüleimnél élünk,anyósom a 3 év alatt 1x volt nálunk.Utána még hívtam párszor,de mindig lerázott valahogy,ezért arra jutottam,hogy mindenkinek jobb ha megtartjuk a 3 lépés távolságot.Gyerekünk még nincs,de ha lesz biztos vagyok benne,hogy soha nem fogom anyósomra bízni,mert egyáltalán nem bízom meg benne.

Nem csak én vélekedek így anyósomról,hanem a párom is belátja,hogy milyen önző és felelőtlen ember az anyja.

2011. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem élek vele együtt.

És, hogy milyen? A lehető legjobb Anyós a világon. Jobbat már ritka találni. Nagyon jó a viszonyunk és a gyerekeket is rálehet bízni bármikor. És nagyon jó nagyszülő.

2011. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem élek vele együtt, nem tartanám egészséges dolognak. Sajnos nem találkozunk gyakran, évente kb 4-5 alkalommal. Nagyon kedvelem, mindig segít, amiben csak tud. Ugyan gyerekünk még nincs, de biztos vagyok benne, hogy nagyon jó nagymama lesz.

24N

2011. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vidám, segítőkész, jó ember volt, akit sajnos csak 4 évig ismerhettem, mert meghalt rákban.

Csak szép emlékeim vannak róla és még így 12 évvel a halála után is gyakran eszembe jut, hogy milyen lenne ha még élne.

Biztosan nagyon szeretné az unokáit és legalább lenne 1 ember a közelünkben akire számíthatnánk ha segítségre lenne szükségünk, mert sajnos apósom nem ilyen.

2011. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem nem éltem vele együtt, és nem is fogok! Előbb akasztom fel a csajt! Egy idióta rinyálós h** kis gyerekként viselkedik, akinek csak az a fontos hogy a lány gyerekének meg se kelljen mozdulnia, a két fiú persze le van sz*rva. Nem dolgozik, nem takarít nem főz csak egész nap tesped a gépe előtt és sorozatokat meg filmeket bambul a gépén meg a tv előtt. A férje elvált tőle és nincs olyan akinek gusztusa lenne hozzá. Az apósomnak annó úgy harangozott be engem hogy én egy h**** p**** vagyok.

Szóval az anyósom nem éppen jó ember. Sőt még ember számba se venném szívesen.

2011. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Együtt élek anyóssal,jó ember szeretem.egy hónap múlva költözünk külön,(szomszéd városba)akkor még jobban fogom szeretni:)
2011. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!