Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Előre is elnézést...

Mit tegyek? Előre is elnézést az idióta kérdésért!

Figyelt kérdés
Meg se tudom fogalmazni mit akarok:S Megpróbálok nem minden hülyeséget leírni,de kavarognak bennem a rossz gondolatok. Nincsenek barátaim...Akik elvileg azok..hát nem is tudom mit mondjak...Az egyik soha nem jön velem sehová,mert az anyja nem engedi el-.-A másik messzebb lakik,de elég falusiasan viselkedik...a 3. meg OLYANOKÉRT kiakad:S és sértődős:S suliba nem szeret senki,soha nem szeretett senki:S egyedül vagyok teljesen:( otthon se vagyok jóba senkivel...legszívesebben most felülnék egy buszra és elmennák világgá:( Mit csináljak? Kezd elegem lenni,hogy balf*szokkal vagyok körülvéve:( és tellik az idő és elegem van egyre jobban és unatkozok mindennap:( és szomorú vagyok:( 15/l
2010. dec. 30. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kiben is van a hiba, hát benned! Otthon sem, sehol sem, ülve sem,állva sem. Gondolkodjál el rajta, miért érzed, nem szeret senki.
2010. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Először nézz körül magadban!

Ne balf@szozd le a körülötted lévőket.Ha ezt teszed,mégis hogy várhatod,hogy szeressenek..ha így állsz az emberekhez,a világhoz.

2010. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szia.sokszor én is ezt érzem . nincs kedved beszélgetni?privibe leírhatnád az msn cimed.^^
2010. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt mondod, "falusiasan viselkedik", de mégis te vagy az, aki nem tudja a különbséget a 'jóban' és 'jóba' szavak között... Tudod, más szemében a szálkát, magadéban a gerendát.
2010. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanevvel a problémával küzdötten mint te.. Ezen úgy tudsz változtatni ha te megnyílsz. Sajnos mások nem változnak, manapság pedig elég nehéz ismeretségeket kötni. Kicsit toleránsabbnak kell lenned, megnyalni, beszélgetni, nem várni hogy odajöjjenek hozzád. Nagyon könnyen meg lehet változni!
2010. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha vannak egyáltalán barátaid, akkor sztem ne picsogj. Mert vannak, vsak épp nem elég "trendik" neked, ahogy látom. Mert a jó barátság nem azon múlik, hogy elmegy-e veled (főleg hogy ha nem engedi el az anyja, aki neveli, eteti, pénzeli, akkor nem neked kellene puffogni ovis módjára, hanem együttérezni vele max., nem nyavalyogni, hogy vááá, nem szól be az anyjának meg nem szökik ki, akkor már nem is igazi barát)... a falusias viselkedés meg... röhögnöm kell... vagy hülyén fogalmaztad meg (mert a falusi meg a vidéki nem egyenlő a faragatlannal meg a bunkóval... pestiként mondom), vagy egy iszonyat beképzelt, fellengzős, libatípusú csaj vagy...
2010. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Fogj valami értelmes dologba, és ne ezen törd a fejed. Sajnálom, de ez a korral jár. El fog múlni, ne félj.
2010. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"balf*szokkal vagyok körülvéve:("


A hozzáállásod a probléma..amíg ezen nem változtatsz nem lesznek barátaid,ilyen egyszerű.

2010. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért balf*szozok mindekit,mert állandóan cseszegetnek,és azért zavar,h nem enegdik el,mert úgy,.hogy legyek a barátja,ha évente látom 2x? msn.re se jön fel? telefonálni se akar? éN NEM ÍGY ÁLLTAM AZ EMBEREKhez! de,ha egyszer vkikkel nem érzem jól magam? nincs is oylan ember,aki hasonló lenne,mint én szerintem...nem vagyok plázap*csa meg semmi ilyen...de idegesít,h soha nem szeretett senki! én megpróbáltam,de az lett belőle,hogy kihazsnáltak és nekem kell azért idegeskedni,hogy egy találkát megszervezzek...nem is foglalkounak velem...nem tudok mit írni...és már elegem van:(
2010. dec. 30. 21:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szállj magadba. Vedd végig a szituációkat, amikből ezek a szerinted nem normális esetek alakultak. Semmit nem lehet erőszakolni senkire, és azzal, hogy megsértődsz másokra, nem lesz több barátod. Azzal, hogy mufurc és - már bocsánat - hisztis alakot öltesz, KEVESEBB leszel mások szemében, és nem több. Az emberek irtóznak a negatív kisugárzású egyénektől, főleg a fiúk az ilyen lányoktól.

Másik megközelítésből: ez életkori sajátosság, hogy úgy érzed, nem szeret senki. Szépen elmúlik majd, amikor megtalálod önmagad. Keress vmi elfoglaltságot, ahol kiteljesedhetsz. Gondold végig, mi az, ami legbelül érdekel. Nevelj növényeket, vagy pl. a színjátszás kiváló személyiségépítő, jó kedved lesz tőle, és barátokat is szerezhetsz. Én utána 8 évig színészkedtem. :) És sok-sok barátom lett. Kiengedtem a gőzt, és megismertem önmagam. És azóta sokkal jobban szeretnek az emberek. :)

2010. dec. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!