Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elnézést kérek a kérdésért,...

Elnézést kérek a kérdésért, de miért ilyen agresszívak, türelmetlenek az emberek ebben a témakörben? Ez nagyon borzasztó és elkeserítő!

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 15:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is, de szerintem nem ez az általános. Nem így tapasztalod?
2011. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Egy-egy kérdésnél látom, hogy az érdeklődő csupán jó szándékból, kíváncsiságból, tapasztalatszerzésből vagy tanácstalanságból teszi fel az adott kérdést, amelyre sokszor olyan válaszok érkeznek, amitől az embernek égnek áll a haja! Mondjátok meg nekem: miért nem lehet türelmesen, nyugodtan válaszolgatni?! Végülis nem a fronton vagyunk, hogy harcoljunk a véleményünkért a másikkal. Nem?
2011. júl. 1. 15:26
 3/27 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, ha nem tetszik egy adott kérdés, akkor nem lehü**ézem a kérdezőt - mert lehet hogy ami nekem életbevágóan fontos, az a másiknak lényegtelen stb. - hanem egyszerűen nem válaszolok rá...
2011. júl. 1. 15:28
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Valaki tényleg harcnak veszi, és van aki allergiás a 100%-os válaszokra is, mert csakazértis lepontozza őket.

De azért nagyon sokan válaszolnak normálisan, sőt azt vettem észre, hogy a gonoszkodók egy idő után lelépnek inkább innen.

Egy időben én is fennakadtam néhány válaszon, de már nem érdekel, inkább fortyogjon az illető a saját levében, minthogy nekem emiatt rossz napom legyen. :)

2011. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%

Mindenkinek megvan a véleménye és sokan megvannak róla győződve, hogy az övé a leghasznosabb.

Sokszor én is csak nyelek, hogy hogyan írhatnak ilyent egyes anyukák, de mivel ide bárki írhat, sokszor azzal nyugtatom magam, hogy csak a tinik hülyéskednek. Legalábbis remélem. Mert egy felnőtt, felelősségteljes anya így nem hiszem, hogy beszélne a másikkal. Pláne, ha segítséget kér valaki.

2011. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is lennének olyan kérdéseim, amiket szívesen feltennék. Csupán azért, mert érdekelnek a válaszok, de tuti le lennék miatta hurrogva vagy hatalmas veszedelem lenne belőle. Pedig nem feszültséget szeretnék szítani csak érveke és ellenérveket hallani valami kapcsán.
2011. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%

Én szeretek vitatkozni, ha valamivel, valakivel nem értek egyet. De mindig igyekszem kellő intelligenciával tenni.

Van akiknél ez nem adatik meg.

2011. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
Vannak nagyon buta emberek akikkel nem lehet mit kezdeni, de azért én jónak látom az oldalt, sok infót lehet itt szerezni az intelligensebbektől.:)
2011. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és ebből is látszik, hogy kik azok, akik ki tudják fejezni a véleményüket kuluráltan, nyugodtan. Természetesen azt is megértem, ha valaki nem ért egyet egy adott véleménnyel, lehet vitatkozni is normális érvekkel, nyugodtan, szépen kifejezve, úgy hogy nem bánt meg vele senkit.
2011. júl. 1. 15:45
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki igyekszik a másikra tuszkolni a véleményét sajnos :S Vagy így, vagy úgy!
2011. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!