Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kora terhes vagyok és miután...

Kora terhes vagyok és miután a tesztem pozitív lett nagyon sokat "pukizok". Elnézést kérek a kérdésért, de sokszor már zavar. Nálatok is volt ilyen a baba okozza, ez is egy terhestünet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Puffadást okozhat a terhesség, nincs ezzel semmi gond! :)
2010. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2010. jan. 11. 14:21
 3/14 anonim ***** válasza:
Az bizony, terhestünet. Eléggé kellemetlen, de hát ez legyen a legnagyobb baj.
2010. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

hihi


aranyos vagy

2010. jan. 11. 14:22
 5/14 A kérdező kommentje:

Félre ne értsetek.Ez volt életem legfőbb vágya mármint a baba és én is arra következtettem hogy ez is egy tünet.Tegnap teszteltem pozit.

Ha majd megdobban a pici szívecskéje tudom mindenki ezt mondja de én leszek a világon a legboldogabb.


Több mint egy éve próbálkoztunk.

2010. jan. 11. 14:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor engedj meg egy halk "gratulát" az 1 év próbálkozás után!
2010. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:)
2010. jan. 11. 14:41
 8/14 anonim ***** válasza:

:)


Nálunk 3 év után jött a baba, és ugyanez van, mint Nálad. Előtte nem szoktam, vagy csak nagyon ritkán és piciket, de amióta terhes vagyok, néha rettenetesen érzem magam. A férjem meg csak nevet, és élvezi, hogy én is "produkálok" valamit, nemcsak ő hallat trombitaszót!! :)))

Amúgy én is hallottam, hogy ez normális, a puffadás miatt van. Gratulálok a babához!!

2010. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen nálunk is az a helyzet mint az előttemszólónál.Az én párom is mosolyog hogy most én is durrogtatok néha nagyobbat mint ő.De tényleg ez legyen a legnagyobb gondunk a fő hogy babóval s velünk minden rendben legyen.Mindenkinek minden jót és sok boldogságot.11hetes Km
2010. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel minden kismama így van,én is.Úgy hallottam,átrendeződnek a belek,a szülés után minden helyreáll.
2010. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!