Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most érzem igazán h szükségem...

Most érzem igazán h szükségem van társaságra de merrelépjek h nekem is jó legyen?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok sose jártam el sehova haverjaim sincsenek, lányokkal se állok sehogy. Rámtört az érzés h jelentéktelennek érzem magam és úgy beszélgetnék emberekkel.

Hogyan kezdjem a kapcsolat építést?

Attól h piercingjeim vannak nem nagyon érzem azt h normál emberekkel megtalálnám a hangot merész emberekre lenne szükségem.

Ti hogyan kezdenétek?

18/F


2010. dec. 30. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az első lépés, hogy önmagadnak megnyílj.Ha magadhoz nem vagy mindig őszinte, akkor esélytelen az egész.Ha magadhoz őszinte vagy és nyílt, akkor már lehet valamit kezdeni.


Ezt a nyíltságot őrizd meg az embertársaid felé is.Szóval legyél nyitott és mosolyogj.Egy mosolygós ember felé szívesebben nyitnak, beszélgetnek vele, mint egy komor, szomorú emberre.

Ha valakivel beszédbe egyeledsz figyelj rá, mutasd ki érdeklődésedet, de ne vidd túlzásba, mert akkor az már úgy tűnhet, mintha nyaliznál.Legyen önálló véleményed és mondd el nyugodtan, de különböző vélemények miatt ne kezdj veszekedést.Ha mással beszélgetsz felejtsd el a telefont, hiába olyan jó facebookozni telóról bunkóság, ha közben mással beszélsz, ne ásíts feltűnően, és ne ülj unottan.

Kb. ez az alap.

Ha ez stimmel, már csak meg kell találni azokat az embereket, akik kedvelnek:)


Még egy fontos dolog:

Aki meg akar változtatni, az nem barát.Ezt ne felejtsd el, mert aki barát, az megért és elfogad, nem akar megváltoztatni:)

15/L

2010. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

;)

Látom körül írtam engem a biztonság kedvéért:)

Az őszinteséggel/nyíltsággal nincs baj

De itt az a fő gond h csak msn-en vannak barátaim számszerint 2lány meg v 3srác.

De nem érzem őket úgy igazinak csak átmeneti hangulatfüggő társaságnak.

Való életben meg néha olyan 1edül vagyok h felkötném magam.:) Szóval érted mire akarok kilyukadni.

2010. dec. 30. 21:41
 3/17 anonim ***** válasza:

Értem...

Nekem is volt ilyen időszakom.


Tudod, akivel msn-en jól elbeszélgetsz, azzal a való életben is tudsz beszélgetni.Először csak az egyikük találkozz, aztán más valakivel.Utána már olyat is beszervezhetsz, hogy menjetek el együtt valahova pl. bowlingozni, jégkorizni, szánkózni, beülni valahova és mindenki hozzon magával + 1, vagy 2 embert.Így lehetőséged lesz új embereket is megismerni, új barátságokat is kötni.

Valahol el kell kezdeni.A legkönnyebb itt.Mivel msn-en szoktál velük beszélgetni, ezért ismered őket, ha találkoztok is lesz közös témátok.

Ha te 1-2x elhívod így őket utána már ők is el fognak hívni különböző helyekre, ahol + embereket ismerhetsz meg:)

2010. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ebben a városban nincs senki olyan akivel kitudnék jönni v ha igen túl fiatalok.

Ahhoz h az msn-es ismerősökből legyen vmi. Nekem Pestre kéne menni mivel ott laknak.

2010. dec. 30. 21:53
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne legyél rögtön nagyravágyó, ne akarj rögtön a "semmiből" a csúcsra törni, ezt azért mondom, mert írtad, hogy merész emberekre van szükséged. Az előttem szólók tanácsai jók :) Hol laksz? Nagyon messze Pesttől?
2010. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Névszerint Miskolcon.
2010. dec. 30. 22:01
 7/17 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy túl fiatalok??

Nem gond az, ha 14-15 évesek:)


Én pl. a 16 éves legjobb barátnőmmel, és három 18-20 év közötti sráccal fogok holnap szilveszterezni:)

15/L (első és második válaszoló vagyok)

2010. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hú hát az elég messze van. :/ Azt hittem ,hogy Pest melletti kis városban vagy ilyesmi :)
2010. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez így nehéz menet lesz...

Lássuk be, Miskolc nem olyan kis város.Nehéz elhinni, hogy nincs Miskolcon korodbeli fiú, lány.Biztos, hogy van, csak meg kell találni őket.

Egyébként is mi van akkor, ha 2-4 évvel fiatalabbak, vagy idősebbek nálad?!Az még nem jelent semmit.


Úgy tűnik, mintha annyira nem is akarnád ezt és csak a kibújót keresnéd.:/

Bocsi, ha nem így van, én csak őszinte vagyok.

15/L (még mindig az első, második és utóbbi [nem tudom hanyadik] válaszoló vagyok)

2010. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Olyannak érzem magam aki könnyen beleszeret bárkibe. és lehet itt lenne gond a 3év korkülönbség nem?

Hát igen amien nagy olyan üres számomra. Vannak itt baráti társaságok de mind olyan h... Még az is jobb náluk ha itthon ülök.

2010. dec. 30. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!