Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtam egy fiúnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam egy fiúnak hogy szeretem, ő is mondta h vannak érzései de nem akar járni a baráti társaságra hivatkozva. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Történt valakivel ilyen?Ha most hagyom lehet még késöbb ebből valami ?Megfogja bánni?Esetleg valakivel történt hasonló?Ha igen légyszíves írjátok le mert most nagyon rossz ez a helyzet:!
2011. márc. 31. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A nem az nem, mindegy mi a magyarázat, sajnos szar az ilyen, én most épp próbálok nem beleszeretni egy srácba, illetve nem hiszem el, hogy engem szeret az, akit én szeretek, ha meg mégis megtörténik nagyon boldog leszek.
2011. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én megbántam hogy azt a videot elküldtem neki meg persze az egészet.Ó ha előrről kezdhetném...


Amugy nincs abban semmi rossz ha egy a baráti társaságotok.

Ismerek sok olyat akik egy társaságból valók és együtt vannak-voltak.

A szerelmet nem egy baráti társaság miatt kell választani vagyis itt nincs kérdés hogy mit kell választani.A barátok meg örülni fognak ha együtt vagytok.

2011. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
annyira gyerekes kifogásai voltak de akkor meg miért írta hogy neki is vannak felém érzései meg stb meg mindig is nagyon jól elvoltunk/vagyunk szóval kezdek már lelkileg szétomlani..más meg nem kell mert úgysem menne
2011. márc. 31. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:

jaj ezt velemis eljátszotta egy srác...

elmondta hogy mennyire tetszem hogy ő nem úgy szeret mint barátot..másnap kijózanodott még mindig ez volt,csak tartsuk titokba a társaság előtt...aztán összejött a volt csajával másnap,azzal az indokkal,hogy mégiscsak barátként szeret..rá egy honapra majdnem pontosan..táncoltunk buliba ölelkeztünk kézfogás...lesmárolt..párszor...most meg az a kifogás,hogy érez valamit,de túl jó barátok vagyunk ahoz...aztán hajtott egy volt legjobb bnőmre..

ne hogy neki...PASIBÓL VAN : DDDDDDDDDDD

meg fogja bánni,tuti,de csak nem akart megbántani:S

nézz más után...legutóbbi eset 2-3 hete volt..már másért dobog a szivem,viszont tudom,hogy a srácba vissza tudnék "szerelmesdni"


15L

2011. ápr. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!