Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most érzem igazán h szükségem...

Most érzem igazán h szükségem van társaságra de merrelépjek h nekem is jó legyen?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok sose jártam el sehova haverjaim sincsenek, lányokkal se állok sehogy. Rámtört az érzés h jelentéktelennek érzem magam és úgy beszélgetnék emberekkel.

Hogyan kezdjem a kapcsolat építést?

Attól h piercingjeim vannak nem nagyon érzem azt h normál emberekkel megtalálnám a hangot merész emberekre lenne szükségem.

Ti hogyan kezdenétek?

18/F


2010. dec. 30. 21:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én ugyan ilyen vagyok mint te kérdező. Nincs senki haverom, max MSN 1-2 arc akivel néha beszélek. Nem járok el sehova se. Holnap megint egyedül leszek itthon. :(
2010. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Neked lenne kedved dumálni msn-en legalább?

Én is itthon leszek már sokadik éve :D

2010. dec. 30. 22:10
 13/17 anonim ***** válasza:

Bocsi, lány csak kiírja a neved válaszoknál nem kell odaírnod, hogy melyik válaszoló vagy :)

Nem tudtam már megállni, ne haragudj nem szemétkedésnek szántam csak olyan aranyos :D


-> salala salala válasza

2010. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Hazudnék ha azt írnám, hogy könnyű menet lesz. Haverokat még csak csak talál az ember, de igaz barátot nem találsz minden bokorban.


Esetleg nincs valamilyen hobbit ami mentén elindulhatnál? Ha van rá lehetőséged menj el úszni, kondizni esetleg társastáncra. Ezeken a helyeken ismerkedni is lehet.


De most vagy 18 éves, tehát ha jól sejtem most fogsz érettségizni. Talán jövőre megváltozik majd a helyzet ha egyetemre kerülsz:)


L/19

2010. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem értelek.

Szeretnél társaságot, haverokat, barátokat.Amikor azt írom, hogy Miskolc elég nagy, biztosan vannak korodbeliek, azt írod, hogy olyanok, hogy inkább egyedül maradsz.Könyörgöm, most akkor mégis csak ismered őket?!Vagy csak kívülről megítélted őket és azt mondod, hogy ők ilyenek, pedig egy szót sem váltottál velük?!


Párkapcsolatban a 3 év nem sok, még ebben a korban sem.

2010. dec. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Te csak nyávogsz.. Mint egy 15 éves lány, aki nem tudja kivel kifesteni a körmét... Ahol iskola van/iskolák vannak, ott vannak fiatalok is, és azok között kell, hogy legyen jó fej... Abba már bele se megyek, hogy valószínűleg te nem vagy elég normális hozzájuk.. Ha jó egyedül siránkozni, ne várj semmi jót ilyen téren.


18/L

2010. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Igazság szerint összevagyok zavarodva mert leginkább bnő kellene nekem.

A suliról meg annyit h szakmunkás. Csaj érthető módon nincs az osztályban. Suliban sincs senki aki tetszik.


2-3srác van akivel elvagyok de annyira nem érzem őket igazbarátnak h elhívjam magamhoz őket v direkt menjek velük vhova.

Egyetemet meg akk fogok látni mint Orbán zárkát:)

2011. jan. 1. 01:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!