Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Először meggyanú...

Mit tennétek? Először meggyanúsít, hogy van valakim, majd utána kapok egy sms-t "Remélem hamarosan leveszik a terhet a vállamról. " Mire én:miről beszélsz? "semmi, igazából senkiről. " Szerintem a 14 hetes magzatomról beszélt.

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 14:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
:O ????
2011. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kifejtenéd egy kicsit jobban?
2011. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kérdés? Már nem azért a tíz fillérért, de ebből nem értek semmit csak annyit, hogy terhes vagy és összevesztél a pároddal. Ha írnál konkrétumokat is, akkor azt nagyon megköszönnénk és talán segíteni is tudnánk.
2011. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
most biztos a szilveszter utóhatása de senki nem tud normálisan megfogalmazni egy kérdést??????
2011. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szerintem alig várja,hogy összejöjjek valakivel és ne neki kelljen a gyerekkel foglalkoznia.
2011. jan. 1. 14:16
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt úgy értelmezném,hogy összevesztél a pároddal,mert ő gyanusitgatott,utána jött tőle később egy sms: -hogy reméli hamarosan leveszik a terhet a válláról.Számomra ez azt jelentené,hogy a pasim lezártnak tekinti a kapcsolatunkat és legszivesebben a gyerekkel való felelőséget is átruházná másra.Magyarul nem akar (legalábbis jelenleg)az életetek részese lenni.
2011. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Most ennyiből konzekvenciát levonni, amik pusztán sejtésekre alapszanak nem normális dolog. Feltalálták már a kommunikációt is.
2011. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg gyanúsitott,hogy legyne oka kidobni.Mert okot keresett,kető az sms meg hát,durva,de nem akar titeket,leírta szavakkal :TEHER...Ezt jelentitek neki...
2011. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Leveszik a terhet a vállamról, ez annyi mindent jelenthet, honnan veszitek hogy a kérdezőről írt?
2011. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Tinker Bell ***** válasza:

Ne haragudjatok, de egyáltalán egy ilyen dolgot miért sms-ben kell megbeszélni?


Találkozzatok és beszéljétek meg, mert egy sms teljesen személytelen és az ember olyan tartalmat és hangsúlyt képzel bele, amilyet csak akar, holott lehet, hogy nem is arról van szó!

2011. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!