Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nyomoznátok utána a helyemben?

Ti nyomoznátok utána a helyemben?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, nagyon tehetős a párom,így a városban is vannak lakásai,de vidéken él. A vidéki,családi házában sohasem jártam, a szüleit nem ismerem (nem vele laknak,mellette). Kezd oszlani a rózsaszín köd,és több,mint gyanús, hogy esetleg házas,vagy van valakije. Alig alszik velem, és állítólag rengeteg a munkája, ezért sokat kell még este dolgoznia, és fáradt,ezért alig látom. Ha rákérdezek, mert rászoktam, még ő van felháborodva, sosem ad egyenes választ.

Egyik barátom felajánlotta,hogy kivisz hozzá,csak nézzünk körül, esetleg kinyomozzuk valami kamu dologgal él-e valaki még vele. Igazából nem hajt a bosszú,én szeretem, de kezd felnyílni a szemem. Ti is a dolgok után mennétek,ha nem kaptok egyenes választ sosem? Ha igen, milyen módon? Igazából így nehéz élni, és biztosra szeretném tudni.

Nő vagyok


2012. jún. 13. 00:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Az a körülnézés jó ötlet, de csak ha vissza tudod fogni magad és nem rendezel jelenetet, mert az azért nem lenne jó.
2012. jún. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
2év után jut ez eszedbe? :) Érdekes.Veszteni nem vesztesz,elautókáztok arra,és megnézed.Bár furcsa hogy még nem vitt el oda,ahol él.
2012. jún. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Hát, lehet, hogy csak nekem logikátlan a dolog, de ha akkora kamugép és olyan gátlástalan, hogy eltitkol előled egy feleséget/családot, akkor szerintem a vidéki házáról sem beszélt volna.

Én tuti nem nyomozgatnék senki után, ha ennyire nem bízol benne, akkor nem sok értelme van együtt lennetek.

Én amúgy kerek-perec rákérdeznék, hogy miért nem vitt még oda engem.

Ezt így mondtad már neki?

Mi volt a reakciója?

L/25

2012. jún. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze, rákérdeztem már így, közli, hogy az asszony mit szólna?-és azt hiszi vicces,amikor ez a válasza, de már nem nevetek rajta, természetesen úgy ismerkedtünk meg, hogy ő teljesen független.
2012. jún. 13. 01:10
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 2 év után nyílt fel a szemem, hogy az exem a legérzéketlenebb, legönzőbb és leggátlástalanabb báránybőrbe bújtatott farkas, akivel valaha is találkoztam. Lelkiismeret furdalás nélkül képes volt a szemembe hazudni, bármily fontos illetve kevésbé fontos dologgal kapcsolatban. Neki is voltak ilyen szánalmas viccei..amik visszagondolva a valóságok voltak. Én jól kiakadtam rajtuk és neki még volt pofája azzal "nyugtatni": "ugyan szívem csak vicceltem vagy imádom, ha ideges vagy ilyenkor még szebb vagy"

Én már csak az eszemben bízok. Az nem ver át. Eleve, ha gyanút ébresztett benned biztos, hogy van valami valóság alapja. Én utánajárnék a dolgoknak.

Sajnálom azt a két évet amit rá pazaroltam..minél előbb tisztában leszel a dolgokkal annál jobb.

Végül is semmit nem veszíthetsz: Ha igazat mond, legalább 100% tudni fogod, hogy megbízhatsz benne. Ha hazudott....


Hozzáteszem az én exem sem mutatott be a szüleinek. Ő is azzal magyarázta, hogy nem tarja velük a kapcsolatot. A valóság azonban nem ez volt...

2012. jún. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Így akkor azért megértem a dolgot.

Ez esetben én biztos nem őrlődnék tovább, s bár nagyon nem vagyok híve az ilyesminek, de a helyedben ultimátumot adnék neki:

Vagy elvisz végre oda, ahol laki és a szüleinek is bemutat, hiszen 2 év után ez több, mint elvárható, vagy mehet, amerre lát.

Persze ha már rászánod magad erre, akkor tartsd is a szavad és adott "határidő" után tényleg hagyd ott.

Ha ezután sem teszi meg, akkor aztán tényleg semmi értelme ennek a kapcsolatnak.

Lehet, hogy eddig nem érzékelte, hogy neked ez tényleg fontos, de ha döntéshelyzetbe hozod, lehet, hogy leesik neki és tényleg elvisz.

Ha nem, akkor viszont fel is út, le is út.

L/25

2012. jún. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Ha rákérdezek, mert rászoktam, még ő van felháborodva, sosem ad egyenes választ.

Egyik barátom felajánlotta,hogy kivisz hozzá,csak nézzünk körül, esetleg kinyomozzuk valami kamu dologgal él-e valaki még vele. Igazából nem hajt a bosszú,én szeretem, de kezd felnyílni a szemem. Ti is a dolgok után mennétek,ha nem kaptok egyenes választ sosem? Ha igen, milyen módon?"


Igen, ebben az esteben mennék!

De mindenképp egy vagy több jó baráttal, mert ők közelebb is mehetnek, mert őket nem ismeri a párod. Ezért szoktak nyomozót fogadni, hogy egy olyan ember menjen, akit nem ismer ő, és nem tűnik fel neki, hogy követi.

Azt tudod, hol dolgozik? Van a cégének honlapja? Nem csak a magánéleti szálon érdemes elindulni. Közösségi oldalon egymás ismerősei vagytok? Vannak közös ismerőseitek?

Lehet, hogy alvilági ügyei vannak - ezért is lehet tehetős - , azért tart távolságot.

2012. jún. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
érdekesen hangzik mindenesetre. Nem vagyok a nyomozgatás híve de ebben az esetben lehet h azt mondanám neki h "telefonált a feleséged" vagy ilyesmi és megnézném milyen fejet vág. Ledöbben egy percre? mert az gyanús. HA az első pillanattól kezdve csak röhög és semmi zavartság nem látszik rajta akkor nem hazudik. De ha van valakije akkor tuti h fél másodpercre megijed
2012. jún. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Újra elolvastam. Az eleve nem okés (nem egyenlő a kapcsolat), hogy nem vitt el soha magához. Neked saját lakásod van, és ott vendégeskedik mindig? Nem alszik Veled, és a városban soká dolgozik, ezután vidékre megy haza aludni?

Nem az lenne a logikus, ha sokat dolgozik, hogy a munkahelyhez közelebbi helyen aludjon - akár saját lakása az, akár a Tiéd?

2012. jún. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

Úgy értem, félig Te tartod el őt (Te vásárolsz rá, Te adsz neki szappant, törölközőt, ágyneműt, szekrényt, ágyat, fél rezsit Nálad), miközben ő a kőgazdag? Ő nem ad semmit cserébe (ellátás, vendéglátás szintjén)?

az ilyesmit illik viszonozni minimum. Ha meg a párod, akkor ami az övé, meg akarná osztani Veled.

2012. jún. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!