Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy veszekedt...

Volt már olyan, hogy veszekedtél a férjeddel/feleségeddel, csúnyát mondott rád, aztán te mégcsúnyábbat rá, amit utána megbántál magadban nagyon?

Figyelt kérdés

Megosztod a szituációt?

(csúnya szavak kihagyásával...)


2012. máj. 22. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg soha semmit.Ha engem ilyen szavakkal illetnek,én is megengedhetem magamnak.Ha csendben maradtam,annál inkább jöttek a szitkozódások,ezt meg nem tűröm.Meg az alapszitut sem.
2012. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt.Mi a pàrommal ha összeveszünk,repülnek sajnos a szavak.De aztán megbánjuk..A legviccesebb,mikor egyikünk sem kèr bocsànatot,mert mindig azt vàrjuk,hogy a màsik mondja ki elöször.


Nàlatok?

2012. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És akkor hol jön érvényben,hogy alázat alázatot szül...?
2012. máj. 22. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy csúnyát mondott rám, én meg még csúnyábbat. :-) De csak egy dolog miatt bántam: nem tudtam olyan tiszta lelkiismerettel letolni érte, mint szerette volna. Aztán inkább elhallgattam, és ha kicsit lenyugodott, akkor elmagyaráztam neki, mennyire nem jó ez így, meg mit tippel, meddig tűröm én ezt. Hatásosabb volt, mint pár vulgáris kifejezés, amit nem gondoltam komolyan, csak jól esett. Azóta szinte teljesen leszokott róla. :-)
2012. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt bizony. Amikor úgy volt, hogy elválunk olyanokat mondtam dühből a férjemnek, amin utólag ledöbbentem...Azóta kibékültünk és párszor viccesen emlegette utána. Ő sosem mondott rám semmi csúnyát, legfeljebb csak gondolt. :))
2012. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!