Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös a bankszámlátok a...

Közös a bankszámlátok a férjetekkel? Vagy van hozzáférésetek? Nem fura az ha ö ezt szóba sem hozza? Miközben elvárja hogy ne dolgozz hanem htb legyél? Hetente ad pénzt kajára. Szivesebben dolgoznek de ha már nem akkor megalázónak érzem a helyzetet.

Figyelt kérdés
vélemény?
2011. jan. 2. 13:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
59%

Külön bankszámlánk van, a férjem vállalkozó, én nem dolgozom, hanem otthon vagyok már 16 éve.Minden hónapban utal az én számlámra kb:500.000,-ft-ot, ez az enyém, ebből azt veszek amit akarok.Meg a kaját én veszem ebből a pénzből, és tankolok.A rezsit Ő fizeti, meg minden olyan kiadást is, ami váratlan, vagy luxus, vagy a 17 éves fiunk kér valamit.Viszont van hozzáférésem a számlájához, Neki is az enyémhez.De soha nem éltem vissza vele.Sőt, ez a havi pénz nekem sok, most megleptem egy síúttal abból amit összegyűjtöttem.De tudom, hogy ha hazajövünk, a dupláját fogom látni a számlámon.Nem tudok mit csinálni, hiába mondom, hogy sok ez a pénz, azt mondja, hogy szereti ha anyagilag biztonságban vagyok.


Beszélj a férjeddel, mert ez nagyon megalázó, hogy könyörögni kell, meg fillérre kiszámolja a pénzt.Vagy valami otthoni munkát vállalhatnál, hogy ne érezd kitartottnak magad.

2011. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

Miért baj ez.

Amig a számlák rendezve vannak és az anyagiakkal sincs gond.

Valamint a konyhára való is rendben van .

Akkor ugy gazdálkodik a pénzével ahogy akar.

2011. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
azt mondta nem enged dolgozni mert neki fött étel kell minden nap és ragyogjon a lakás.meg vigyáznom kell magamra a gyerek miatt. de bármit mondok hogy mit kéne venni mindig azt mondja jajj milyen drága. igen már tudom hogy hibáztam de én azt hittem minden házasságban közös kassza van stb.álmomban nem gondoltam hogy neki ez a normális. és fáj nagyon. pedig alapvetöen jól megvagyunk más téren. itt a baba igy már nincs más választási lehetöségem. suli alatt jöttem össze vele igy nincs saját pénzem 3 hónapot dolgoztam csak. mit csináljak szerintetek?
2011. jan. 2. 18:31
 24/31 A kérdező kommentje:
és most hogy szóvátettem goromba velem:-( mások mindent megdumának házasság elött? ha nem lenne a baba szerintem elmennék dolgozni talán el is költöznék hogy észhez térjen. mert szeretem nagyon teljesen nem szeretném elvesziteni. olyan hülye helyzet
2011. jan. 2. 18:35
 25/31 anonim ***** válasza:

Bárcsak azt mondanád,hogy ez a kérdés kamu.

Te mégis mire mondtál igent az oltárnál?Nem ártott volna tisztázni házasság előtt,hogy konyhai robotgépet vagy társat keres.Konkrétan nem vesz semmibe,kihordod a gyerekét,megfőzöd a kaját és ennyi.

A közös kasszát is meg kellett volna beszélni esküvő előtt.Elég baj,hogy neked semmid sincs,így ki vagy neki szolgáltatva.Nem tudsz a szüleidhez költözni?A baba születése után biztos,hogy keresnék munkát,mert így tőle fogsz függeni egész életedben.

2011. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

csak 1 szülöm él, de amióta duplára nött a törlesztörésze az több mint a fizetése..és vidéken lakik.

Most is úgy rámkiabált itthagynám szivem szerint.

Gáz lenne ha igy keresnék munkát albérletet? Vajon fenn tudnám tartani magam a babával? Nem tudom ettöl félek. Elvakitott a szerelem és én akkor csak arra tudtam gondolni hogy mi 2en együtt ez milyen romantikus stb. szárnyalt a lelkem a hétköznapi dolgok szóba sem kerültek.

annyira fáj a szivem hogy semmibevesz.Tényleg nem tudok reálisan semmit sem csinálni ugye?

2011. jan. 2. 19:53
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem mész dolgozni ha ezzért elhagy hagy mennyen, én nem szülnék egy ilyen ember mellé gyereket.
2011. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Hány hónapos terhes vagy?
2011. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
5.
2011. jan. 2. 22:13
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Mért ne tudnál elmenni sok nő marad egyedül több kisgyerekkel gyesből.

Ha meg félsz még a gyerek születése elött fektes le új szabályokat mert szerintem a párodnak göze nincs arról mibe kerül egy gyerek, te meg majd könyöröghetsz hogy vegyen 1 tornacipőt a gyereknek.

2011. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!