Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdagabb szülők, mit szólnáto...

Gazdagabb szülők, mit szólnátok hozzá ha a lányotok egy nem annyira gazdagabb családból származó sráccal járna?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 17:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Legyenek boldogok:)
2012. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló megmondja! :D
2012. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk gazdagok, de a párom sokkal rosszab anyagi körülmények közül jött. Ez nem érdekelt senkit, csak az hogy szeretjük egymást,és engem boldognak látnak. Imádják anyuék,és anyósom is engem.
2012. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
En annyit szólnék hozzá, hogy legyenek boldogok, szeressék egymást. Viszont évek mulva a gazdagabb akkor is szeresse a párját, ha nem tud megadni neki mindent,amihez szokott.
2012. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít, hogy milyen környezetből jött a másik. Ha szeretik egymást, miért ne legyenek boldogok együtt? Elsősorban a saját lányod boldogságát kell nézned, mert ha egy olyannal járna, akibe egyáltalán nem szerelmes, viszont gazdag, senkinek sem lenne jó. Most még gondolom nem tartanak az összeköltözésnél, tehát nincs jelentősége annak, hogy a srác anyagi helyzete milyen. Később ez még úgyis változhat. Nem tudhatod előre, hogy milyen áldás találhat még a fiúra. :)
2012. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem elmúltak már azok az idők, amikor a szülők döntöttek ilyen kérdésekben. A fiatalokat sem érdeklik az anyagiak, ha szeretik egymást.


Nyugaton ezt házassági szerződéssel oldják meg, ami nekem kicsit fura.

2012. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%

Hát mi elég jól élünk,és talán mások a "gazdagok" csoportjába sorolna minket. Így a kérdésed nálam akár meg is történhet a lányom részértől(igaz még csak 16 éves)

De már most tudom,hogy a lányom ha férjet vagy párt választ magának,akkor ő tudja,hogy kivel akarja leélni az életét. Nem én fogok férfit választani neki. Ha az imádottja szegény mint a templom egere, de dolgos,becsületes akkor az áldásom rájuk..


Amúgy meg inkább legyen szegény,de becsületes,mint egy léhűtő,ingyen élő aki egy villanykörtét sem képes kicserélni.

2012. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt mint az első :) Semmivel nem kevesebb attól a srác hogy nem annyira gazdagok.
2012. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Macika86 ***** válasza:
85%

Már nem azért, Kedves Anyuka vagy Apuka, de borzasztó gáz a kérdés!

Ha a világ pénze a tiéd lenne, boldogságot akkor sem fogsz tudni soha megvásárolni!!!


Hadd éljenek szegényebb körülmények közt, de BOLDOGAN, SZERETETBEN!

2012. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Miért baj? A boldogsága számit vagy az anyagiak? Nem minden a PÉNZ.
2012. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!