Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy téríthetném észhez?

Hogy téríthetném észhez?

Figyelt kérdés

a barátom 17 lesz én 18 éves vagyok

már több mint egy éve együtt vagyunk

eleinte csodált, csodálta hogy velem lehet együtt..

mostmár, az van hogy szerinte ő mindent megtehet (lánnyal vásárlás, lánnyal edzés, haverokkal ivászat) de nekem még azt sem engedi, hogy az ő legjobb barátjával beszélgessek..

hogy téríthetném észhez? már mondtam neki ezeket, és mindig csak csönddel válaszolt.

pedig szeret. érzem,látom,tudom.


2011. jan. 2. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Mi az, hogy nem engedi? Te meg engeded neki?
2011. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kirugni, mig nem késö!
2011. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
uralkodni akar rajtad. ha hagyod ez még rosszabb lesz.
2011. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ilyennek keményen meg kell mondani hogy mi is a helyzet.Mondd meg te is.Állj elé és mondd meg hogy ez így nem mehet tovább.Vagy te is csinálhatod ugyanezt mint ő vagy akkor ő sem csinálhat semmit.HA besértődik, akkor mondd meg hogy itt a vége, keressen mást.Az ilyen mocskos szemétládákkal így kell bánni.
2011. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle mert csak rosszabb lesz,hidd el.
2011. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hadd hallgasson, akkor sem kényszeríthet, hogy ne beszélgess senkivel.
2011. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki eréjesen,minden embernek szabad akarata van.Ő még taknyos kölök,míg te 18 évesen lányként már más kategóriában tartozol. Én kirúgnám, hogy a lába sem érné a földet. Nagyon szeret, valóban nagyon szerethet, mert te azt látod, amit látni akarsz.
2011. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, persze szeret.. Csak élvezi, hogy kihasználhat, van olyan, aki akkor megy hozzá, amikor füttyent egyet. Dobd a fenébe, legyen önbecsülésed.
2011. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szeret, de a tulajdonának tekint. Ez nem is fog soha megváltozni, ő így fogja fel a dolgokat. Jártam egyszer egy ilyen pasival 5 éven keresztül, mivel én is irányító személyiség vagyok, lassan bukkantak fel a problémák.. Eleinte csak féltékenykedett, és az még jól is esett kicsit. Aztán már egyre komolyabb hisztiket vágott le, ahányszor találkoztam valakivel.. Ha bulizni mentem, egész este hívogatott, ha meg nem vettem fel, másnap ismét jött a morgás. Ha könyvtárba, vásárolni mentem, biztosan találkoztam valakivel.. Egy idő után már elhittem, teljesen jogos, amit csinál, végül is párkapcsolatban már nem szokás bulizni, barátokkal foglalkozni, hobbinak hódolni.. hiszen minden percünket a párunkkal kell tölteni. Belefáradtam a folytonos fagyos levegőbe, és egyre ritkábban mozdultam ki a házból. Aztán egy idő után, ahogy végre biztonságban érzett, elkezdett ő csavarogni, éjszakára kimaradozni, régi barátnőkkel találkozgatni, és mindent, amit nekem ugyebár nem volt szabad.

Nagyon nehezen szakadtam ki abból a kapcsolatból, mert szerettem, és mert ő is szeretett. Ha viszont valakinek ilyen a felfogása egy kapcsolatról, te azt az életben nem fogod megváltoztatni. Neki olyan lány való, aki beéri azzal, hogy otthon várja imádott szerelmét, lesi a kényelmét, és teljesen alárendeli magát az akaratának.

Szabadulj, ameddig tudsz. Akivel én voltam, az elég durva pszichológiai hadviselést folytatott a lelkiismeretem ellen.. ne hagyd, hogy rábeszéljen a folytatásra, mert ők tényleg mesterei a meggyőzésnek! Aztán másnaptól minden olyan, mint előtte..

2011. jan. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!