Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy téríthetném észhez? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy téríthetném észhez? Vagy egyáltalán, hogy hagyhatnám figyelmen kívül?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, kb 3 éve ismerjük egymást, elég közel lakunk egymáshoz.

Régen tetszett nekem, de úgy másfél éve nem úgy tekintek rá, mondjuk eddig sem, csak bejött.

Most nagyon összevesztem vele, ugyanis nagyon ilyen " nemtörődöm" . Ezt megmondtam neki, enyhén csípős válaszokkal illettem, majd felháborodott, hogy mégis mi bajom van, hagytam neki gondolkodási időt, hogy talán magától rájön de nem, elmondtam neki.De olyanok hogy, Szia, mizu? mondom: szia rosszul vagyok, nagyon :S, és veled? mondja: hát én voltam itt meg stb stb, mesél a hülye cuccairól, de eszébe nem jutna megkérdezni, esetleg mi bajom van. Egyszer kétszer elviselhető,de egy idő után idegesít. Meg mesélek neki a legmélyebb dolgaimról, mert tényleg megbíztam benne, erre mindig küld egy hangulatjelet, kb leszarja. nem írtunk egymásnak egy hétig, majd rámírt, úgy, hogy szia mizu? Mintha. semmi nem történt volna. Persze szóba áltam vele, de kicsit én is olyan " nemtörődöm stílusban " adtam vissza neki, persz nem olyan durván. Érdeklődtem én az eseteiről, csak nem úgy szóltam hozzá a témához,a hogy eddig tettem. Aztán megint nagy hatásszünet, kb megint 1 hét múlva, hogy még mindig haragszom -e rá. Mondtam neki csípősen, hogy annyira nem érdekel ez az egész, hogy én haragudjak rá. Azaz nem haragszom, hanem bánt. megint vagy 2 hétig nem ír most írt, hogy szia mizu. ok mondja h ő jól van stb, mondja h volt iylen és olyan bulizós helyen. Meg hogy egy csajjal volt és csak 1 órát aludt, olyan nagyon aranyos stb stb. Na most, most sem adok neki valami bő válaszokat, de válaszolok neki, de remélem kicsit érzékeltetem vele. Azt hiszi nincsen semmi baj. mármint kettőnk között. És hogy bevalljam, eléggé idegesít, hogy tényleg ennyire nem foglalkozik más érzéseivel, sokszor beképzelt. Nem tudom hogy hagyjam figyelmen kívül. vagy hogyan viszonyuljak hozzá.

Köszönöm ha valaki elolvasta a kicsit vontatott, nyögvenyelős kis történetemet, de tényleg nem tudom mit tegyek vele.

17/L, ő 19/F


2011. jún. 21. 13:09
 1/6 A kérdező kommentje:

és. nem én aggaszkodok rá. Esetek többségében ő írt rám mindig.

Anno minden nap beszéltünk. Bármiről eltudtunk beszélgetni, hajnalig. És nem csak msnen tartjuk a kapcsolatot, szoktunk találkozgatni, sétálgatni

2011. jún. 21. 13:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nemtorodom a srac, akkor hagyjad, ne irj neki, erezze hogy megbantott. ha meg megkerdezi, akkor mondd el neki, ne terelgesd, hogy hatha rajon, mert nem fog..
2011. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
neem, már mikor hagytam időt neki, hogy rájöjjön, nem jött rá, elmondtam neki, konkrét példákat is felhoztam. De hogy nem válaszolok neki, kicsit gyerekesnek tűnik, inkább ilyen, aha, oké, az jó, kifejezéseket szoktam írni neki.
2011. jún. 21. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Hú hallod velem ugyanez van, sajna az ilyen nem veszi észre magát. :/ Ne foglalkozz vele, nem érdemli meg.
2011. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál hoyg esetleg a fiú már kinőtt a fiú-lány barátságból???

Minek erölteted ezt a kapcsolatot ha le sem sz arnak?

2011. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én nem eröltetek!!

mondom hogy a fiú ír rám mindíg !!!

2011. júl. 3. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!