Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért biztos benne minden...

Miért biztos benne minden anyós, hogy a "tanácsai" nélkül a menye életképtelen, nem tud gyereket nevelni, háztartást vezetni, irányításra szorul? Csak ezt látom a környezetemben.

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Én másképp gondolom.


Nem biztos benne, hanem "csak" annyira szeretné, ha így lenne, hogy az összes ez ellen szóló, mások által jól megfigyelhető jelenségre vak. Szelektív vaksága van. Oka egó. Sajnos műtétileg nem operálható.

2011. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor a környezetedben lévők ilyenek...Én cáfolnám, ugyanis az enyém semmibe nem szól bele.Pontosabban,elmondja a véleményét,sok okos dolog van közte,amit úgy érzek megfogadok,amit meg úgy,eleresztem a fülem mellett.De szerintem az a lényeg,hogy ne kapásból úgy álljon hozzá az ember,hogy hülyeséget mond az anyós. Sok okos dolog is van ám a mondandójukban.
2011. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő már tapasztalt, a menye meg még csak most kezdi. Sokszor egyébként érdemes megfogadni a tanácsát az anyósnak, de tény, hogy tartani kell a távolságot vele.
2011. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Mert szarul érinti, hogy most már a megye az első a fia életében, illetve az hogy a menye "babázhat". Valahogy ellensúlyozni akarnak.


Tisztelet a kivételnek.


Utolsó: igen, egy tapasztalt anyós sok jó tanáccsal szolgálhat, de az én környezetem is tele van olyan anyósokkal, aki folyamatosan nyomatják a "tanácsaikat" KÉRETLENÜL.

2011. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pl. soha semmiben nem adok kéretlen tanácsot a menyemnek, csak ha ő kérdez, vagy kér valamit, abban segítek. Az én anyósom is ilyen volt.
2011. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

sajnos sokan már ellenségei egymásnak, pedig ez senkinek nem jó.

de van ilyen eset, hogy 1 mm-rel arrébbhúzza egy anyós a babán a takarót, mert az csak úgy lesz jó, az egész lényege a fontoskodás.

elnézést, nem vitát akarok szítani és főleg anyós szemszögből érdekelne a dolog.

2011. jan. 3. 17:28
 7/8 anonim ***** válasza:

az enyém se ilyen,nem szól bele semmibe,sőt,örül,hogy a kicsifia végre normális lányt -engem-talált magának,és élvezik az életüket a férjével


mondjuk nem is találkozunk annyira sűrűn hogy bele tudjon szólni bármibe:D

2011. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet, hogy ez a titok :)
2011. jan. 3. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!