Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én környezetemben...

Csak az én környezetemben gyakori ez a férfitípus?

Figyelt kérdés

Férjem ma mesélte, hogy az alkalmazottja és egy haverja Thaiföldön nyaraltak, ahol a haver felszedett egy lányt. A lány annyira beleszeretett, hogy követte őket végig a körút alkalmával. A reptéren sírva búcsúzott - haver persze nem említette, hogy itthon barátnője van.

Férjem mondta, hogy egyszerűen nem érti, hogy képes valaki életvitelszerűen hazudozni vagy átgázolni másokon (főleg a lányoknak hadoválós típusra célzott), ő túlságosan sajnálná a másik felet, hogy ilyet tegyen vele.

Az alkalmazottja is hasonlót mondott, hogy ő sem érti, őt sem vinné rá a lélek.

Persze én is ismerek "életművész" pasikat, baráti körömben is akad néhány. Mivel barátként egyenesebbek, úgy látom, hogy a csajozási stikliket megmagyarázzák maguknak, hogy az tulajdonképpen helyes - valahogy így nyugtatják a lelkiismeretüket.

Ti mit tapasztaltok a környezetetekben?


2011. ápr. 9. 00:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Biztos, hogy csajjal jött össze? Csak mert sok a shemale Thaiföldön, és a külsejük baromi megtévesztő.
2011. ápr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2%

Úgy hogy nem veszi komolyan.

És jól tette!

most te komolyan beveszed ezt a nyígós sztorit?

Van egy olyan érzésem, h az a thai retek párszor már eljátszotta a szerepét, h ő mennyire szereti az aktuális partnerét.

Az ilyet meg kell kúrni aztán hagyni a francba.

2011. ápr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
Amelyik férfinak pénze van meg kicsit jóképű az ki fogja használni a helyzeteket.. Ezt vehetitek készpénznek. 26/F
2011. ápr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
8%

Nézd.

Ennyi k*rva, mint amennyi most van minden felé,

még soha nem volt a világon!!!

A tizenévestől az aggastyánig...


Szerinted mit kellene csinálni velük?

Mindegyiket feleségül venni??

2011. ápr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ennek bármi köze van a jóképűséghez és pénzhez. Ha csóró, akkor esetleg épp azért, hogy a csajok tartsák el..


Ismerek olyan, aki netről csajozik folyamatosan, életében nem volt olyan csaj, akit nem csalt meg mással, úgy hazudik, ahogy más levegőt vesz. És ez neki teljesen normális, nem érti, hogy másnak mi kifogása van az életvitele ellen.

2011. ápr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%

Most mennyire tartsak egy olyan csajt aki az átbulizott éjszaka után meglátva a kocsimat rögtön nálam akar aludni? Majd pár nap múlva már az összeköltözést tervezgeti. Hidd el van egy kis tapasztalatom a témában. Ebben a csóróságban ami itt uralkodik az összes csaj kur*a lesz. 90%-nak csak a lóvé, kocsi számít na meg azért az ágyban tudjál alakítani. Ennyi! Érzelmek 0! Egyik barátomat elhajtotta egy ilyen csaj amikor oda jutottak, mondván, hogy mit akar itt a 14 centis farkával..

Na ezért nem tisztelem őket, de amíg ekkora túlkínálat van a piacon addig jut minden hétvégére. Nekem meg egyelőre megfelel...

2011. ápr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
26/F
2011. ápr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
20%

Ennyi!

Mr. előttem szólóból az isten beszélt:)

2011. ápr. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Szegény kérdező... de legalább megláttad, igen, vannak ilyen pasik, nem csak a környezetedben.
2011. ápr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Bocsánat, kicsit félreérthetően fogalmaztam :)

Arra a típusra gondoltam, akiben erősebb a lelkiismeret, mint a hormonok.

Nekem furcsa a környezetemben mindkét szélsőséges példát látni (a lelkiismeretes és a "don juan").

De köszönöm a válaszokat!

Várom még őket!

2011. ápr. 9. 01:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!