Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Környezetemben élőket ha...

Környezetemben élőket ha becézgetem arról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

szóval az anyámat baktának, a fateromat kutyának az öcsémet Walternek hívom, de az ő igazi neve Konrád

és a húgomat pedig putnokinak

én 18 éves fiú vagyok


2010. okt. 8. 19:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Te meg ahogy nézem "pincsi" vagy... Mi ezzel a probléma? Én néha haverokat is becézgetek.
2010. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

nem, engem nem szoktak becézgetni

engem mindenki a normális nevemen hív, és még azt sem becézik :D

2010. okt. 8. 19:10
 3/31 anonim ***** válasza:
én mindenkit akit kedvelekszeretek husinak, macinak, babarnak, és mmmm-nek hívok, ezzel megkülönböztetve őket. 22 L
2010. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
az azért elég különös hogy fatert kutyának hívod de ha ő elfogadja akkor miért ne :D
2010. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

igen, de akiket én így hívok, mindegyikük ezt megalázónak tartja

ti nem?

már többször mondták hogy vigyázzak a pofámra mert szájba leszek rúgva

de valamiért nem tudom abbahagyni a becézgetést, és mindíg jót röhögök, minél idegesebb valaki annál jobban röhögök

2010. okt. 8. 19:14
 6/31 A kérdező kommentje:
főleg a faterom, meg a muterom haragszik ezért, hogy kutyának meg baktának hívom :DDD
2010. okt. 8. 19:15
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a BECÉZÈS egész más, ott pozitiv dolgolat mondasz az illetöröl. Ez csak csúfolkodás, és csak azt mutatja, hogy nem sok eszed van.
2010. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
de énviccesnek tartom
2010. okt. 8. 19:22
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
azért legalább a szüleiddel lehetnél tisztelettel, ha nekem lenne tesóm én is biztos cs.esztetném de apámat így csúfolni hogy kutya :(
2010. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
100%
én a húgomat szoktam kutyázni, mikor nyávog vagy valamit leszar és ezért nem csinálja meg. És már ő se hagyja, vagy visszaolt vagy valami mást talál ki. A szüleid nem értem miért hagyják, én már rég kib*sztalak volna az utcára ha az én fiam lennél.
2010. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!