Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a Bianka névről?

Mit gondolsz a Bianka névről?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 13:12
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
szerintem szép név. de nyilván mindenki párosít hozzá egy általa ismert Biankát. egyet én is ismerek...
2011. jan. 8. 14:57
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Fúúj. :S

Amm meg miez a mit gondolsz erről meg erről a névről? napok óta csak iylet látok. -.-"

2011. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
17%
Nalam nem top listas nev, de azert vannak sokkal rosszabbak is. Az a baj vele, hogy benne van a "ka" es ha idosebb lesz, akkor lehet, hogy nem fogja szeretni, mert inkabb fiatalabbaknak all jol ez a nev (olyan kicsit barbis beutese van). Az meg onmagaban, hogy Bia, valahogy nagyon kozonsegesen hat nekem valamiert. Valami utszeli no muvesznevenek hangzik Bia formaban...nekem mindig ez jut rola eszembe, de senkit nem akarok megbantani. Sajat velemeny.
2011. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

Ismerek 2 Biankát, mindkettő egy sz.rkeverő r.banc...

Emiatt nem találom szép névnek. :S

2011. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Barabás Bianka válasza:
57%
Nekem nagyon tetszik :D
2011. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
0%

Aki írta,hogy a Bianka jó párosítás a Laurával,érdekes,h egyik Bianka nevű ismerősöm LB-je egy Laura nevű lány. :)


De amúgy magát,a Biankát nem bírom,mert egy kötekedő.....rib@nc.

2011. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!