Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz elsőre egy...

Mit gondolsz elsőre egy Gáspár vezetéknevűről?

Figyelt kérdés
Én az vagyok,és nagyon sokan kicikiznek miatta.Volt már olyan is,hogy nem árultam el,egészen addig kedvesek voltak velem,mikor megtudták,hogy ez a vezetéknevem,elkezdtek idegenkedni,pedig nem vagyok roma,és nagyon rossz érzés,hogy a médiának köszönhetően mindenki a Győzikére gondol!
2011. okt. 4. 19:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
36%
Gáspár vezetéknévről nekem a Sándor jut eszembe,mert igy jobb nekem:)
2011. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Aki a vezetékneve alapján ítéli meg a másik embert, az magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.
2011. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem alapból a három király jutott eszembe, pedig nem vagyok vallásos. Győzike csak a második gondolat volt. De tényleg ott van még Gáspár Sándor is. Őt régen láttam pár színdarabban és nagyon jó volt.
2011. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

az se lenne jobb ha gyurcsány lenne a vezetékneved...

nekem is a cigányok jutnak róla eszembe, mint ahogy a horváth-ról is...

2011. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Elhiszem, hogy rosszul esik.

Van egy Gáspár keresztnevű ismerősöm... S mondtam neki egyszer, hogy milyen szép ez a név. Erre ő azt mondta, ő meg már utálja, mert mindenkinek a Győzike (jobb esetben a Gáspár Laci) jut eszébe.


Már keveseknek jut eszébe, hogy Gáspár pl. a Háromkirályok egyike volt.


A kérdésedre válaszolva: szerintem szép név. És bízzunk benne, hogy lassacskán elfelejtjük Győzikét, még a nevét is.

2011. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is Győzike jutott eszembe először :S

De hülye az aki nevek, kinézet alapján ítél. Jó ha cigány lennél akkor meg tudnám érteni, én se haverkodok cigányokkal (mielőtt jönnétek h vannak normálisak igen tudom blabla). De nem vagy az. Tiszta hülyék...

2011. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
a Horváth-ról a cigányok jutnak eszedbe? Sok eszed van mondhatom :D
2011. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Elsőre sajnos nekem is a romák jutnak eszembe. :(
2011. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem is Győzike jut róla eszembe, egy kis hányingerrel együtt.

És tudom, hogy manapság menő sőt szinte kötelező mindenkiben a hibát keresni, de azért durva, hogy már a vezetéknév is ilyen "fájó pont". Örülj neki, hogy ez alapján ítélnek meg, legalább már az elején kiszűröd a marhákat.

2011. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Győzikétől függetlenül, az hogy cigány, mondjuk az Oláhról is, párom meg hófehér.
2011. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!