Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem a következő van?

Mit kéne tennem a következő van?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, van vagy csak volt? Ezt nem is tudom már egy nőbarátom kezdetben minden jól ment beszélgetünk meghallgattuk egymás baját egymás lelki társai voltunk

aztán elkezdet romlani egyre kevesebbet beszéltünk egyre kevesebbet találkoztok s csak akkor kereset meg ha anyagi segítség kellet ha nem adtam megint eltűnt mára ott tartunk hogy szinte semmit se beszélünk ha elmegyek állandóan fáradtságra hivatkozik hogy most nincs kedve beszélgetni de az a fura hogy volt több eset mikor ott voltam már egy órája KB 3 szót beszéltünk 1 óra alatt ekkor jött hozzá szintén egy férfi s mintha kicserélték volna nevetet be nem állt a szája még ital is előkerült de énvelem természetesem alig beszélt ha én mondtam bármit jaj úgy fáj a fejem meg ilyenek de a másik férfhoz meg folyamatosan beszélt mit kéne tennem?


2011. jan. 6. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmü,felejtsd el.Vagy kérdezz rá ha töle akarod hallani.
2011. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt sportszerű a csajtól, de nagyon úgy néz ki, nem szeretné, hogy tovább barátkozzatok. Persze ezt megmondhatta volna egyenesen is, akkor gerincesebben járt volna el.
2011. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarja ő kimondani hogy vége ennek a kapcsolatnak, inkább kiprovokálja, hogy tedd meg te. Szóval tedd meg te!
2011. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!