Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóban vagyok egy lánnyal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóban vagyok egy lánnyal de nem tudom hogy mi legyen a következő lépés. Úgy érzem ő is nyit felém. Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az 1. probléma az hogy sajnos elég messze lakunk egymástól, így csak havonta tudunk találkozni, persze én örülnék ha ez gyakoribb lenne. Mikor együtt vagyunk mindig elég közel kerülünk egyymáshoz, de nem tudom hogy mennyire gondolja ezt komolyan. Gyakran msn-ezünk de az nem olyan mint élőbe. Mit gondoltok hogy legyen tovább?
2011. márc. 28. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem, amikor úgy vagytok 2-en és sikerült úgymond egy meghitt hangulat teremtése, akkor egyszerűen csókold meg és ha nagyon nem akarja, akkor veszett az ügy, de ha beválik akkor a tiéd a pálya öregem :D sok sikert szurkolok.


Vagy ha ez nem válik be akkor túróscsuszát mert azt szeretem! :D

2011. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18/F
2011. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak az agond hogy nem mindig sikerül megteremteni a meghitt pillanatot :D
2011. márc. 28. 19:43
 4/8 A kérdező kommentje:
meg ez túl merész lenne szerintem...
2011. márc. 28. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a csaj belevalós és te se vagy papucs akkor ez talán a leg célratörő mód.
2011. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hívd el randira

egy italra, sütire, vagy fagyira, és ha ebből még nem vágja, bókolj neki, meg ragaszkodj hozzá, hogy te fizess (ebből nem kell rendszert csinálni, de most ez így jelnek elég jó, amiből vágni kéne)

ha pozítivan reagál, akkor akár csók is lehet, ha úgy nézed nem bánná

2011. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Cselekedj mert elkönyvel a barátjának és onnan már nehéz...Meg is kérdezheted viccesen tőle, hogy mi legyen a következő lépés, ha nem vevő rád akkor meg majd azt mondod csak poén volt.
2011. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mond el mit érzel

most ha ő nem így érez akko úgyis messze laktok egymástól nem tud szégyenbe hozni

2012. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!