Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen elköltözhetek...

14 évesen elköltözhetek otthonról?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha a szüleid hozzájárulnak akkor igen. Ha nem, akkor annyi lehetőséged van, hogy bemész a gyámügyre és kéred az állami gondozásba vételedet.
2011. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Ennyire nagy a baj?:(

Mesélsz? Nemed?

2011. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
igen, mehetsz az intézetbe, ahol majd a nagyobbak molesztálnak 5 percenként ha fiú vagy ha lány így is úgy is szopatni fognak
2011. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

miért akarsz elköltözni?

22L

2011. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hivatalosan kiskorú vagy. A szüleid a felelősek érted.Nincs még jogod sok mindenben dönteni. Lakni ,élni miből gondolod megoldani? Hiszen dolgoznod sem lehet még. Tanköteles vagy. Nagyon sok gyerek él nem igazán álom családban. De, amíg nem vagy képes önmagadat eltartani,a szüleid teszik ezt. Ha komoly gondjaid vannak, ma már lehetőség van segítségért fordulni a családsegítő központokhoz.
2011. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18:28 vagyok, hát nem írja le a kérdező az indokokat, kövezzetek meg, de.... van egy gyanúm, hogy egy kis kamasz hisztiről van szó...
2011. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szóval látom hogy itt elég sokan mocskozzák a gyermekothonosokat.. csak mondanám,hogy én is ott vagyok és nem molesztálnak 5percenként..és csak azért nem kell leírni egy gyermekotthont mert hall pár hülyeséget az ember. A kérdezőnek pedig azt üzenem hogy az a helyzettől függ.

14/L

2011. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Én 13 éves vagyok,én is el szeretnék költözni.DE:egyetemet akarok.Akármennyire is rossz,csak anyukám tudja finanszírozni az iskolát.:S Na meg hol laknék :S
2011. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Előző elég bunkó vagy és ha verik otthon vagy szekszuális zaklatják,szerencsétlen akkor is kérjen elnézést?
2011. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Vagyis nem az előző hanem a 19%-os...
2011. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!