Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltözhetek e 17-évesen...

Elköltözhetek e 17-évesen otthonról?

Figyelt kérdés
A pszichológus akitől tanácsot kértem a megromlott családi állapotom miatt azt tanácsolta, hogy költözzek el. Azt is mondta, hogy amint betöltöm a 17-et ez lehetséges.
2011. ápr. 16. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
....és arra gondoltál, hogy miből tartod el magad?
2011. ápr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Te Magyarországon élsz? Mert tudom,h van,ahol 17 évtől nagykorú valaki. Nálunk 18-tól,addig a szüleid döntik el, hogy elköltözhetsz-e.
2011. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van hová! Bár 18 éves korodig ebbe a szülőnek is van beleszólása szerintem.
2011. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem indokolt esetben el lehet. Pl.: Pszichológiai esetekben.
2011. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hova akarsz költözni? Ha a szüleid nem egyeznek bele nem költözhetsz. Persze, ha nem foglalkoznak veled és nem érdekli őket, akkor nyilván azt csinálsz, amit akarsz, de hivatalosan csak gyámhatóság engedélyével lehet 18 alatt elköltözni, amennyiben a szülők nem egyeznek bele.
2011. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!