Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm két hónap múlva be...

A barátnőm két hónap múlva be tölti a 18. élet évét viszont szeretne el költözni otthonról mert az édesanya nem enged neki semmit. Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
16 évesen ide költözött már 1.5 évre de az anya haza rendezte, mert kell neki az emelt családi pótlék és fél ha be tölti a 18 éves kórt magának fogja kérni.Folyamatosan ígérgeti neki hogy jöhet hozzánk aztán mindig van valami ki fogás
2011. okt. 15. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem, ne szolj bele, ne kritizal, hogy anyja hogy neveli, miert akarja hogy otthon lakjon. Meg 2 honap, aztan koltozhet. Kibirhato.
2011. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit tehettek? Vártok 2 hónapot.
2011. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem kritizálom csak nem értem amikor 16 évesen ide engedte 1.5 évig akkor nem volt gond most hogy lassan 18 lesz hirtelen tiltja mindentől nem mehet sehova stb.Engem azért idegesít nagyon mert minden nap rosszul van ki van készülve.
2011. okt. 15. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan költözzön a barátnőd. Nem rendelheti haza a mamája, mire intézkedne a hivatal, addig már majdnem 19 éves lesz :DDD

Amúgy a gyámhivatal megkérdezi a lányt, hogy akar-e hazaköltözni. (Mivel 16 éves elmúlt.) Ha nemet mond, akkor nem kötelezik rá.

2011. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!