Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1, Nőnek vagy lánynak érzed/mo...

1, Nőnek vagy lánynak érzed/mondod magad a jelenlegi életkorodban? 2, Hány éves vagy? 3, Szerinted meddig számít fiatalnak egy nő?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 00:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
73%

21 vagyok, lánynak mondom magam, szerintem nagyon erőltetett ha valaki ilyen fiatalon azzal próbálja "komolyítani" magát és a hozzászólását hogy a neve mellő "N"-t illeszt "L" helyett. Nő mondjuk 30 felett. Addig legyen csak lány. Örüljenek csak a fiatalságuknak amíg lehet.


Egyébként a 20/N mellett már csak a "23 kismama" szöveget bírom jobban. Uramatyám...

2011. jan. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%

1. Lánynak.

2. 23

3. Amíg fiatalnak érzi magát, és képes megőrizni magában a gyermeki lelkét.

2011. jan. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%

1. Nő

2. 28

3. Amíg annak érzi magát, de a legalább harmincas évei körül szerintem még simán lehet fiatal. :) Utána már inkább fiatalos.. :)


A "lány" az első válaszolóval ellentétben szerintem a tizenévesekre illik. Egy húszas éveiben járó nő, már fiatal nőnek számít, és kellene aszerint viselkednie.. :)


Amúgy meg nem igazságos, hogy a pasiknak egyszerű, ők minden esetben F-ek.. ;)

2011. jan. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%

1.) Nő.

2.) 40.

3.) 25-ig.

2011. jan. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

1. lány

2. 23

3. 30


23L :P

2011. jan. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
84%

1 Férfinak

2 40

3 amíg annak tűnik

2011. jan. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%

A fiatalságot nem tudom, szerintem amíg úgy néz ki. Egyesek olyan szépek tudnak lenni 30-35 évesen is, frissek, fiatalosak, mások meg tök leharcoltak.

Látom mindenki próbálja fiatalítani magát a lánnyal :D Én is lányt szoktam írni a hozzászólásaimhoz, de valahol már nőnek is érzem magam. Valahol a kettő között. Vagyis a környezetem kezdett így kezelni és beleszoktam. Főleg az egyetemen a tanárok... Igazából ők szoktattak ebbe bele, az első évben még volt egy eligazítás is, hogy hogyan viselkedjünk, meg fogadjuk ezeket a dolgokat. (Akkora poén volt az elején, egy csomót röhögtünk rajta, aztán ijesztő, mostanra meg megszokott)

Szóval szerintem ott lesz nő a lányból, amikor a felnőtt férfiak is nőt látnak bele, nem pedig kislányt/tinit. És nem csak egyetemen/fősulin, hanem máshol is.

L/19

2011. jan. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%

lánynak

17

Azt embere válogatja:) Egyébként én huszonévesen már inkább nőnek tartanám magam, mint lánynak, nem tudom mi a probléma pl a 21/N-nel...

2011. jan. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 Cory Rose ***** válasza:
94%

1. Belegondolva már inkább nőnek érzem magam, de megszokásból még mindig lányt mondok... Szerintem onnantól fogom magam nőnek híni, mikor teljesen a szüleimtől független leszek.

2. 19

3. Mondjuk olyan 40 éves koráig. De ismerek olyan 30 évest akire eszembe nem jutna azt mondani hogy fiatal nő, mert egy besavanyodott hárpia.. Szóval attól is függ hogy viselkedik.

2011. jan. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
95%
Nekem van egy ismerősöm,és mindig,mindenkire azt mondja hogy lány.Pld."-láttam azt a lányt,tudod,azt akit nem régen emlegettünk." Vagy:"-láttam azt a lányt,ott dolgozik abban a boltban".Vagy:"-találkoztam azzal a lánnyal,tudod,aki ott lakik a lakótelepen."Nem is lenne ezzel akkora gond,ha ezek a "lányok",mind-mind bőven 40-50 évesek,és tök idegesítő,ahogy mindig mondja rájuk,hogy lányok,ilyenkor szoktam neki mondani,hogy réges-rég voltak már lányok,ne mondja már így,mert olyan röhejes.
2011. jan. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!