Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1, Nőnek vagy lánynak érzed/mo...

1, Nőnek vagy lánynak érzed/mondod magad a jelenlegi életkorodban? 2, Hány éves vagy? 3, Szerinted meddig számít fiatalnak egy nő?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 00:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
77%

1.lánynak, a nő komolyságot sugal, ami rám nem mondható el. Én tipikusan az örök gyerek kategória vagyok.:)

2.18

3.Amíg fiatalnak érzi magát. Ismerek olyan 50-60 éves nőt, aki a mai napig max.35-nek néz ki és úgy is viselkedik. Sokan a mai napig fiatalnak mondják.

De ismerek 30 évest, aki kinéz 45-50 évesnek és igazi hárpia, jön a "bezzeg az én időmben" szöveggel. Rá nem mondanám, hogy fiatal.

2011. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

1. Lanynak mondom magam, mert egyreszt meg fiatal vagyok a "no" megnevezeshez, masreszt nem is illik ram.

A no komolysagot sugall, en pedig gyerek vagyok, vidam, kicsit bolond, eszemben sincs meg csaladot alapitani, elni akarok, baratkozni, vilagot latni, hulyeskedni, tanulni.

2. 20 eves leszek...de mindig 18-at mondok, meg idoben elkezdem fiatalitani magam(:

3. Addig, amig annak erzi magat.

2011. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
79%
Basszus. Most nezem, hogy szinte szorol szora azt irtam, mint az elozo...
2011. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

26 éves vagyok és 23 éves korom óta nőnek mondom magam, mert akkor született meg a lányom. Én furcsállnám ha lánynak hívnám magam anyaként.

Fiatalnak addig számít egy nő amíg annak érzi magát, Anyukám 40 évesen begubózott, kitalálta, hogy öreg, most 45 éves és teljesen tönkre is ment.

2011. jan. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
86%

1. Megszokásból lányt írok, pedig férjnél vagyok és gyerekem is van. Sajnos hamar fel kellett nönöm, megvan a komolyságom de nekem sem áll a számra, az hogy nö vagyok. Inkább fiatal hölgy.

2. Most voltam 23.

3. Mindenki addig fiatal ameddig annak érzi magát. Anyukám pl. 55 éves és tök fiatal, kirobbanó energiával. Jó mondjuk nem írná, hogy lány de attól még tök fiatalos, úgy is néz ki és úgy is érzi.

2011. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
50%

Anyukám pl. 55 éves és tök fiatal, kirobbanó energiával


Egy igazi fiatalnak vén trotty. Tudom, tudom 60 az új 40.


Biológiaórán oda kellett volna figyelni: az ember 25 éves koráig fejlődik, aztán 40-ig szinten tart, utána leépül. Szóval fiatalnak a 25 alattiak számítanak.

2011. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
79%

1. inkább lánynak mondom magam.

2. 26 vagyok

3. fiatalnak az számít, aki annak érzi magát és tesz is érte, hogy szellemileg, érzelmileg, testileg jól tartsa magát. (persze azért 40 fölött már inkább nő, mint lány a megnevezés :D)

2011. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
75%

1.Lánynak

2.23

3.35


És van egy 1 éves lányom.De én is az örök gyerek kategóriba sorolnám magam.Tudok komoly lenni,de inkább vidám és játékos vagyok.szoktam mesét nézni,szoktam ugrabugrálni a lányommal,szoktam hülye lenni,mert szerintem tök felesleges a komolyság.Egyszer élünk és én ezt vidáman akarom tölteni.És a páromat fiatalítom magamhoz,mert ő 10 évvel idősebb nálam.Ez így tök jó!És még ő is nagyon élvezi.A lányomról nem is beszélve! :)))

2011. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 Kriszti83 ***** válasza:
60%
Fiatal nő vagyok :) 27 N
2011. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

26 vagyok, nőnek mondom magam. Ezt úgy kb. 24 éves korom óta teszem, nem tudatosan, csak akkor történt egy változás az életemben, aminek hatására inkább nőnek kezdem érezni magam.


A fiatalos kérdésre nem tudom a választ, de kicsit nyomaszt is ez a téma, úgyhogy skippelem inkább. Pont most volt nemrég a 26. szülinapom, és sírtam. :D

2011. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!