Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted hány éves koráig...

Szerinted hány éves koráig számít valaki fiatalnak?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, ti mit gondoltok. Szerintem kb. 28 éves korig, de addigra már van párja, biztos munkahelye, lakása/háza és esetleg autója is. Tudom, lehet hülyén hangzik, de én ezt szeretném elérni legkésőbb 28 éves koromra, vagy még előbb is. Most 14 vagyok, szóval nem tudom, mi a helyzet a fiatal diplomásokkal meg hasonlókkal... De az alapkérdés még mindig ugyanaz, ezt csak 1 kicsit kifejtettem. (:
2011. jan. 22. 17:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Én 27 vagyok és semmim nincs:( Tipikus lúzer vagyok jelenleg. Ja és jövőre már ÖREG is.
2011. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
75%
Ha tudod akkor miért kérded?Kvázi megmondod hogy milyen kérdésekre vagy kíváncsi.egébként ez adottságtól függő,mert van aki 40 és úgy néz ki mint egy friss 20 éves csitri.de vannak olyanok,akik már 25 évesen is öregebbnek tűnnek 10-20 évvel.ez csupán genetika hogy ki mikor kezd öregedni
2011. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
30%

sztem nagyjából 30...énis el akartam érni mindazt amit leírtál, ennyi idősen, de ma már látom, h kocsi, ÉS házam lesz lesz. v. ez/v. az ...a mai világban a humán beállítottságú emberek többsége sz*rul keres, és nincs sok munkahely. csak a villamos, gémészmérnök - ilyeneket várják tárt tarokkal... :(

20/L

2011. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
56%
-addig fiatal valaki, amíg nincs gyereke
2011. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
22%

17/F vagyok (mindjárt 18), szerintem is átlagosan kb. 28-30 éves korig.

Én nem szeretnék sohase megházasodni, és gyereket sem szeretnék.

2011. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Második: ez csak az én véleményem, hogy eddig számít fiatalnak valaki, szerintem. Utána már felnőtt férfi, aki teljesen kiszakadt a gyermek - és ifjúkori világból.

Csak úgy általánosságban érdekel, hogy az emberek többsége erről mit gondol, meddig fiatal valaki. Tény, a genetika is közrejátszik, de én itt most mindenki egyéni véleményét szeretném hallani, mint ahogy én is leírtam a kérdésbe. (:


Valamelyik válaszolónak: hát szomorúan hallom, hogy a humán beállítottságú emberek nem tudnak megélni a humán jellegű munkákból, mivel én is ilyen típusú ember vagyok. Fiú létemre egyáltalán nem érdekelnek a műszaki dolgok, egyszerűen hidegen hagynak. Nem tudom, hogy ez most rossz-e, mert a fiúk többsége a környezetemben azért szívesen beszélget kocsikról meg egyebekről, de ezek engem nem érdekelnek...

2011. jan. 22. 18:08
 7/37 anonim ***** válasza:
19%

szerintem addig fiatal valaki, amíg őszintén adja önmagát

mert az időseknél már meg van az a társasági etikett, hogy most "illik nevetni" mert mindenki nevet alapon, vagy megkérdezni hogy van a másik, de csak azért mert együtt dolgozunk és muszáj valamit mondani, meg pl nem mondhatja el hogy otthon gondok vannak, mert szabályosan kárörvendenek rajta, mert már olyan közegben van, ahol nem őszinték az emberek, mert idősek azok is.

2011. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%

az ember addig fiatal, amíg saját magát is fiatalnak tartja :)

tehát lehet 40 éves, hogy ha szellemileg fiatal, mint egy 20 éves, és eltudsz vele hülyülni...amúgy változó, nézőpont kérdése...a 70 éves szerint még az 50 éves fiatal...de ha a "fiatal" alatt azt érted, hogy még otthon lakik és szülőktől függ, akkor addig vagy fiatal amíg nem vagy önellátó...

2011. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

szerintem 30 éves korig, onnantól már felnőtt


20L

2011. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
56%
Mindaddig fiatal egy nő,amig egy férfinak tetszeni tud. ...Szerintem a mai világban annyira kitolódott minden,gyerekszülés..stb,30-on túl is simán el mehet menni szórakozni.Ha valaki igényes magára és jó géneket örökölt,sokáig fiatal tud maradni.Én 29 vagyok,van egy kislányom,aki szeptembertől megy suliba,és egy nappal sem sem gondolnak többnek 22-23-nál.Én igenis fiatalnak tartom magam,nem érzem úgy,hogy nekem már csak a gáztűzhely mellett kellene mindig állnom,a szórakozás most is és később is jár!;-)egyenlőre nem érzem,hogy öregednék,remélem ez jó sokáig igy is marad :-P!
2011. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!